Всеукраїнський турнір з велосипедного спорту для аматорів відбувся у Тернополі

Всеукраїнський турнір з велосипедного спорту для аматорів відбувся у Тернополі Суспільне Тернопіль

Всеукраїнський турнір з велосипедного спорту для аматорів відбувся у Тернополі. Участь у ньому взяли 45 велосипедистів з Тернопільської області, а також Львова, Черкас, Вінниці, Одеси та Києва. Змагалися учасники у Савич-парку, що на вулиці Тарнавського. Про це розповіла співорганізаторка змагань Наталія Фігурська.

За її словами, першими стартували чоловіки. Вони мали проїхати 6 кіл. Дистанція одного кола – два з половиною кілометри.

Першим фінішував львів’янин Сергій П’ясецький. Чоловік каже, на велосипеді їздить близько 10 років:

"Мені було легко. Всі можуть цю трасу здолати, тільки потрібно знати певні основи".

Віктор Литвин – найстарший учасник заїзду. Йому 50 років.

"Дуже класна траса. Молоді хлопці тут нормально їдуть, старшим трішки важко, але цікаво", – каже Литвин.

У Тернополі відбуваються змагання з велосипедного спорту "Ternopil HELL race"Суспільне Тернопіль

У Тернополі відбуваються змагання з велосипедного спорту "Ternopil HELL race"

Наймолодші учасники турніру – тринадцятирічні Ганна Чикірда та Олександр Грім з Тернополя.

"Я займаюся біатлоном і байдарками , але рішила спробувати свої сили тут", – розповіла Чикірда.

Жіноча команда має проїхати 4 кола. Ірина Савінова приїхала на змагання з Черкас.

"Ми вже два кола проїхали, протестували. Траса дуже складна, але будемо старатися", – розповіла Савінова.

Співорганізаторка Наталія Фігурська каже, що такі змагання у Тернополі провели втретє:

"Ми дуже хотіли зацікавити тернополян. Що є такий вид спорту, як маунтенбайк і що цим спортом цікаво займатися в таку погоду цікаво займатися".

Фігурська каже, переможців визначили у 8 вікових категоріях. Серед юнаків віком від 13 до 14 переміг Ян Савінов з Черкас. А в категорії до 17 років – тернополянин Дмитро Іваницький.

Серед чоловіків у віковій категорії від 18 до 29 років переміг львів’янин Сергій П’ясецький. У категорії до 39 років золото здобув теж львів’янин Андрій Шапошніков. Найстарший учасник турніру Віктор Литвин переміг у категорії 40+.

Всеукраїнський турнір з велосипедного спорту для аматорів відбувся у Тернополіfacebook

І серед жінок у віковій категорії 35+ перемогла Ірина Савінова з Черкас. В категорії до 35 років першою стала тернополянка Людмила Петраш. І наймолодша учасниця турніру тернополянка Ганна Чикірда здобула золото у категорії від 13 до 14 років.