Українка Вікторія Ус виграла "срібло" на етапі Кубка світу. Це її другий подіум за два дні Planet Canot

Перший подвійний подіум на одному етапі Кубка світу для Вікторії Ус.

Українська веслувальниця Вікторія Ус виграла "срібло" в дисципліні каное на етапі Кубка світу з каное-слалому. Це її друга на медаль на етапі в французькому Пау - Ус також здобула "бронзу" в змаганнях на байдарках.

Каное - не основна дисципліна для Вікторії Ус, більше успіхів вона досягла в байдарці. Це недивно, зважаючи на те, що жіноче каное-слалом буде включене в програму Олімпіади лише в 2020 році. До того розігрувалися медалі лише в байдарці.

У фінал етапу Кубка світу в Пау відібралися дві українки: Вікторія Ус та Вікторія Добротворська. Потрапили вони туди з сьомим (Ус) та десятим (Добротворська) результатом.

Для хорошого результату в фіналі потрібно було проїхати дистанцію якомога чистіше. Шість з десяти фіналісток припустилися 50-секундних помилок - вони пропустили одні з воріт по ходу дистанції, за що отримали штраф на 50 секунд.

Лише чотири веслувальниці змогли проїхати дистанцію без таких грубих помилок - у цю четвірку потрапили і Ус, і Добротворська. Зрештою, Добротворська "назбирала" 4 секунди штрафу. В Ус - дві секунди, причому заробила вона їх на останніх воротах.

У фінальному протоколі Вікторія Ус програла переможниці 6.25 секунди, вона на 3.5 секунди випередила співвітчизницю Добротворську. Між ними фінішувала чешка Тереза Кнеблова - відстала від Ус на 0.51 секунди.

Відтак, Вікторія Ус закінчила змагання на другому місці. Це її найкращий результат у кар'єрі на етапах Кубка світу. І перший взагалі подіум саме в каное. І перший подіумний дубль на одному етапі Кубка світу.