Завацька та Калініна вийшли у фінал кваліфікації у Лінці. Там вони зіграють між собою btu.org.ua

Українські тенісистки успішно стартуали в Лінці.

У кваліфікації турніру в австрійському Лінці беруть участь дві українські тенісистки - Катаріна Завацька та Ангеліна Калініна. Обидві отримали статус сіяних на цьому етапі змагань.

Першою суперницею Завацької була досвідчена хорватка Ана Конюх, яка повернулася на турнір WTA уперше з лютого 2019 року. Катаріна захопила ініціативу зі старту - 4:0, два брейки в активі українки. Однак хорватці вдалося відігратися, вона перевела гру в тайбрейк, який виграла.

Результат Завацька - Конюх у другому сеті визначився у дев'ятому геймі: українка зробила брейк за рахунку 4:4, після чого подала на сет. У третій партії Конюх віддала три свої подачі, виграла лише два гейми та програла вирішальну партію з рахунком 6:2.

Ангеліна Калініна теж здобула вольову перемогу. Вона програла перший сет болгарці Ізабеллі Шинніковій з рахунком 2:6, українка програла дві свої подачі. У наступних двох сетах Калініна не віддала жодної подачі - двічі по 6:3, Ангеліна йде далі.

WTA Лінц. Кваліфікація. Перший раунд

Катаріна Завацька (Україна, 3) - Ана Конюх (Хорватія) 2:1 (6:7 (3), 6:4, 6:2)

Ангеліна Калініна (Україна, 7) - Ізабелла Шиннікова (Болгарія) 2:1 (2:6, 6:3, 6:3)

Що на них чекає далі

• Завацька та Калініна у фіналі кваліфікації зіграють між собою. Тож лише одна українка зможе пройти в основну сітку турніру в Лінці.
  • Уже в основі Лінцу Даяна Ястремська та Марта Костюк. Хтось з пари Завацька / Калініна стане третьою українкою на турнірі.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start