Веслувальниця Вікторія Ус фінішувала третьою на етапі Кубка світу. Це її друга "бронза" в кар'єрі Planet Canoe

Українка повторила найкраще досягнення в кар'єрі!

Українська веслувальниця Вікторія Ус фінішувала на третьому місці у фіналі змагань з байдарки на етапі Кубка світу з каное-слалому у французькому Пау. Для 27-річної Ус - це другий подіум у кар'єрі.

Змагання з каное-слалому проходять у три етапи: спершу попередні запливи, тоді півфінали (за результом півфіналу топ-10 виходять у фінал), а пізніше вирішальний заїзд. На етапі в Пау Вікторія Ус показала четвертий найкращий час в попередньому запливі та третій - в півфіналі.

В обох своїх спробах Ус заробляла 2 штрафні секунди (за дотик до воріт), а уже в фіналі українка змогла пройти дистанцію без жодної помилки! Саме безпомилкове виконання принесло Вікторії Ус медаль: вона єдина серед фіналісток, хто не заробив штрафних секунд.

Фінальний час українки - 111.92. Вона програла трохи більше секунди срібній призерці та понад п'ять - переможниці. І перше, і друге місце дісталося французьким каноїсткам: перемогла Марія-Зелія Лафон, друга - Романе Пріжан.

Головною суперницею Ус у боротьбі за бронзу була представниця Бразилії, Ана Сатіла - вона відстала від українки на 2.33 секунди, заробивши при цьому чотири штрафні секунди. Усі інші суперниці відстали на дев'ять і більше секунд.

На п'ятому місці фінішувала Олімпійська чемпіонка Ріо, іспанка Маялен Шурро.

Каное-слалом. Байдарка. Етап Кубка світу в Пау (Франція). Жінки

1. Марія-Зелія Лафон (Франція) - 106.57
  2. Романе Пріжан (Франція) - 110.55
  3. Вікторія Ус (Україна) - 111.92
  4. Ана Сатіла (Бразилія) - 114.31

Які ще результати є в кар'єрі Вікторії Ус

• Це другий подіум на етапах Кубка світу. Уперше вона фінішувала в призах на етапі в Любляні-2019: теж була третьою.
  • На першому етапі Кубка світу-2020 в Любляні фінішувала 10 - вийшла у фінал, але пропустила одні ворота, тому заробила 50 штрафних секунд.
  • На Олімпіаді-2016 Ріо Вікторія Ус фінішувала 12 в байдарці: не вийшла у фінал.

А що в інших спортсменів, коли інші старти?

• Вікторія Ус також виступає в каное, завтра змагатиметься на етапі Кубка світу там разом з Вікторією Добротворською.
  • На етапі Кубка світу в Пау українець Ігор Цвєт фінішував на 7 місці в фіналі. Для нього це перший вихід у фінал Кубка світу з 2017 року, та найкращий результат в кар'єрі.
  • Це останній старт етапу Кубка світу з каное-слалому в 2020 році.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start