Україна не здійснила другий камбек у матчах проти Росії у відборі на Євро-2022

Україна не здійснила другий камбек у матчах проти Росії у відборі на Євро-2022 Федерація гандболу України

Україна більше кидала по воротах суперника, але це не позначилося на фінальному рахунку.

Матчі України проти Росії відкривали боротьбу у відборі на Євро-2022: у першому турі (обидва матчі проходили у Мінську) українці змогли вигризти нічийний результат. У другому - Росія втримала перемогу.

Україна активно розпочала матч (вела +2), але ще до половини першого тайму росіяни вирвалися вперед. На перерву команди пішли за рахунку 15:14 на користь Росії.

За 15 хвилин другого тайму росіяни закинули 9 м'ячів, тоді як українці - лише 3. Три м'ячі за п'ятнадцять хвилин! Як наслідок, відставання перетворилося в -7 для збірної України.

За наступні 10 хвилин синьо-жовта команда змогла відіграти п'ять голів різниці: 27:25 на користь росіян за п'ять хвилин до фінішу. Однак на більше Україну не вистачило: росіяни втримали перевагу в два м'ячі, виграли цей матч.

Одна з ключових причин поразка - гірша реалізація кидків. Україна нанесла 49 кидків по воротах суперника проти 40 у Росії. Однак 21 атака українців була неуспішною, в росіян таких 10.

Гандбол. Чоловіки. Відбір на Євро-2022. Другий тур

Росія - Україна 30:28 (15:14)

Україна: Жуков (6 м'ячів), Кравченко (6), Онуфрієнко (3), Ільченко (3), Міноцький (3), Кириленко (2), Жук (2), Денисов (2), Горіга (1)

• Україна у відборі грає в групі з Росією, Чехією та Фарерськими островами. Усі інші матчі відбору пройдуть в 2021 році.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start