Гандболісти збірної України розпочали відбіркові матчі до Євро-2020

Гандболісти збірної України розпочали відбіркові матчі до Євро-2020 Фото - ФГУ

Гандболісти збірної України розпочали відбіркову кампанію до Євро-2020. На нейтральному майданчику "жовто-сині" зіграли перший з двох запланованих матчів проти збірної Росії. Поєдинок відбувся у столиці Білорусі.

Слід зазначити, що до заявки національної збірної України на звітний поєдинок потрапило вісім представників запорізького "Мотора".

За рівної гри у першому таймі українці за п’ять хвилин до перерви дали можливість росіянам вийти вперед на три м’ячі – 13:16. Після відпочинку гравцям збірної України спочатку вдалося зрівняти результат – 19:19, а потім мінімально повести у рахунку – 20:19. Доля зустрічі вирішилась на останній хвилині, коли за 45 секунд до фінального свистка українці знову вирівняли гру та мали ще час на атаку. У заключні секунди відзначитись у воротах суперника команді Миколи Степанця не судилося. Підсумок гри – бойова нічия 27:27. "Обидві команди заслуговували на перемогу, але нічия напевне закономірний результат. Так ми наприкінці зустрічі відстояли у захисті, а потім було ще мабуть сім секунд на останню спробу аби вирвати перемогу. Скоріш за все просто не зрозуміли тренера та не розібрались, що він вимагав. Цього часу дійсно було достатньо аби виграти матч, проте це я кажу вже зараз, коли гру завершено. Ще є гра попереду і конче необхідно її провести більш врівноважено і спокійно", - каже капітан української збірної Захар Денисов.

Повторний матч між зібраними України та Росії також відбудеться у Мінську. Гра запланована на 7 листопада.