Футболісти «Кременя» зіграли внічию з «Миколаєвом»

Футболісти «Кременя» зіграли внічию з «Миколаєвом» ПФК "Кремінь"

Із нічийним рахунком 1:1 завершився матч одинадцятого туру Першої ліги України між футбольними клубами «Кремінь» та «Миколаїв».

Гра відбулася 5 листопада у Кременчуці. Місцева команда на «Кремінь-Арені» приймала футболістів із Миколаєва. Останні й відкрили рахунок – із пенальті на 59-й хвилині забив нападник Дмитро Сула. А зрівняли рахунок кременчуцькі спортсмени уже після основного часу – на 92 хвилині гри ударом головою це зробив Руслан Зубков.

Після цього матчу футболісти «Кременя» на 9 сходинці турнірної таблиці. Їхня наступна гра має бути на виїзді 10 листопада проти «Агробізнесу» із Хмельниччини.