Місцеві вибори на Запоріжжі: Бердянськ досі рахує

Місцеві вибори на Запоріжжі: Бердянськ досі рахує

Місцеві вибори на Запоріжжі: Бердянськ досі рахує

66 протоколів із наявних 67-ми від сільських, селищних та міських територіальних виборчих комісій прийняв Запорізький облвиборчком 3-го листопада. В останній день не привезла документи до обласної комісії тільки Бердянська міська ТВК.

Телефоном пояснили затримку: на 8-ти виборчих дільницях Бердянська відбувається повторний перерахунок голосів. Від Запорізької міської ТВК вчора облвиборчком прийняв спочатку лише 2 протоколи з 4-х, де зазначені результати голосування за депутатів в обласну раду на виборчих округах обласного центру. Виправлені документи запорізька комісія привезла на перевірку до ОВК о 22-ій годині.

Неявка Бердянської міської ТВК унеможливлює встановлення підсумків голосування, й зараз розглядається питання щодо витребування виборчої документації за допомогою правоохоронних органів, - пояснив голова Запорізької обласної виборчої комісії Віталій Борисенков.

"Жодних пояснень. Пояснили лише, що їхня територіальна виборча комісія проводить повторний підрахунок голосів на відповідних дільницях, що розташовані в межах міста Бердянська. Я виїхав до головного управління служби безпеки України в Запорізькій області з метою доставлення повідомлення відносно Бердянської міської територіальної виборчої комісії", - каже Віталій Борисенков.

За словами координаторки громадянської мережі "ОПОРА" Таісії Мельниченко, Бердянська міська територіальна виборча комісія не зробила протокол виборів депутатів обласної ради, а також не зробила протокол виборів депутатів районної ради, через перерахунок голосів на дільницях.

"Дільниці порахували, принесли протоколи, але територіальна виборча комісія вирішила, що треба зробити перерахунок всіх дільниць вже складом ТВК. Вони три доби перераховували одну дільницю. А намітили 8 поки що. Але там партія "Батьківщина" подала до суду, і ми не виключаємо, що будуть перераховувати всі 56 дільниць", - пояснює Таїсія Мельниченко.

Що відомо

  • На Запоріжжі вибори були призначені у 67 об’єднаних територіальних громадах. Обирались депутати у Запорізьку обласну раду, 5 районних рад, 14 міських рад, 17 селищних рад та 36 сільських рад
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди