Творець "Бората" пожертвував $100 тисяч церкві учасниці його фільму

Творець "Бората" пожертвував $100 тисяч церкві учасниці його фільму

Творець "Бората" пожертвував $100 тисяч церкві учасниці його фільму АР

Саша Барон Коен, автор та головний герой комедії "Борат. Продовження" пожертвував 100 тисяч доларів церкві жінки, яка брала участь у його фільмі та вважала, що знімається для реального документального фільму.

62-річна Жаніс Джонс вважала, що їй запропонували бути наставником для вигаданої дочки Бората Тутар, яка нібито приїхала з ним з Казахстану. Однак тільки після того, як стрічка вийшла на Amazon Prime, Джонс дізналася, що Тутар була акторкою, а її батько - Бароном Коеном, передає The Guardian.

Після публікації фільму глядачі у соцмережах називали жінку моральним орієнтиром та "провідною зіркою". Сама Джонс сказала, що Коен подзвонив їй 28 жовтня і розмова була "просвітницькою", однак саму стрічку жінка ще не бачила.

Старший пастор баптистської церкви Деррік Скобі, до якої належить Джонс, розповів, що ніхто не знав про фільм. Сам факт пожертви не здивував пастора, однак її сума - дуже.

Сам пастор відкрив збір коштів на підтримку Джонс, вказавши, що вона вірила, що бере участь у реальному документальному фільмі і що вона втратила роботу через пандемію коронавірусу. 29 жовтня, за словами Джонс, на рахунку було вже 128 тисяч доларів.

"Наступний фільм про Бората: Передача величезного хабара американському режиму для отримання вигоди колись славному народу Казахстану " - сиквел фільму Саші Барона Коена, який вийшов 23 жовтня 2020 року.

Що відомо

  • Псевдодокументальний фільм "Борат" вийшов у 2006 році. У фільмі Казахстан є батьківщиною вигаданого журналіста Бората Сагдієва, який їде в США для культурних знайомств та знімання документального фільму. Сам Казахстан у фільмі карикатурно показується як колишня Радянська республіка, жителі якої нібито п'ють кінську сечу та тримають жінок у клітках. Фільм був заборонений до прокату в Україні, Йорданії, Кувейті, Бахрейні, Омані, Катарі, Росії та Білорусі.
  • У сіквелі картини з'явиться друг та адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані. У сцені фільму він з розпущеною сорочкою засовує руку у штани перед журналісткою. Джуліані заявив, що його підставили.
  • Коротку фразу головного героя стрічки "Борат" Саші Барона Коена "Дуже добре!" використали в Казахстані для нової туристичної кампанії
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше