Рівненський "Верес" переміг у Херсоні

Рівненський "Верес" переміг у Херсоні ФК "Верес"

Футболісти рівненського "Вереса" у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги у Херсоні обіграли "Кристал". Для команди Юрія Вірта ця перемога стала п’ятою у поточному чемпіонаті.

Не зважаючи на те, що до Херсону "Верес" приїхав без кількох основних гравців, які або захворіли, або травмувалися, або відбували дискваліфікацію, саме рівняни повністю володіли перевагою у першому таймі. Цю перевагу у гол на 14-й хвилині втілив Роман Гончаренко.

На початку другого тайму "Верес" забив вдруге, на 53-й хвилині відзначився Михайло Шестаков. Після цього рівненська команда віддала перевагу супернику, і у підсумку глядачі, які дивилися за грою онлайн, стали свідками цікавої кінцівки.

Команди обмінялися кількома голами, і за 15 хвилин до завершення матчу "Верес" вигравав – 3:2. "Кристал" мав момент, щоб врятувати поєдинок, але херсонський футболіст після розіграшу кутового на останніх хвилинах не влучив у ворота.

"Доводити до нервової кінцівки не мали права. Досвідчені гравці помилилися. Задоволений рахунком, але не задоволений другим таймом. Є питання до футболістів", - сказав у післяматчевому коментарі головний тренер "Вереса" Юрій Вірт.

Після цієї перемоги в активі "Вереса" 17 очок, і підопічні Юрія Вірта продовжують перебувати серед лідерів Першої ліги.

Наступний матч "Верес" проведе 5 листопада у Млинові проти харківського "Металіста-1925".