"Необґрунтовано та неправда". Александр Звєрєв відкинув звинувачення щодо насильства

"Необґрунтовано та неправда". Александр Звєрєв відкинув звинувачення щодо насильства

"Необґрунтовано та неправда". Александр Звєрєв відкинув звинувачення щодо насильства AP

Німецький тенісист російського походження прокоментував звинуваченя своєї колишньої дівчини в насильстві над нею.

Фіналіст US Open Олександр Звєрєв спростував звинувачення своєї колишньої дівчини Ольги Шарипової в жорстокості відносно неї.

Остання стверджувала, що Звєрєв намагався задушити її подушкою під час нападу перед Відкритим чемпіонатом США 2019-го року, яке, за її словами, змусило її боятися за своє життя.

Читайте також: Бив головою в стіну та душив. Сьому ракетку світу звинувачують у домашньому насильстві

Німець назвав звинувачення "безпідставними" і "просто неправдивими".

"Такі слова мене дуже засмучують. Я дуже шкодую, що вона (колишня дівчина Звєрєва - Ольга Шарипова - прим. ред.) робить такі заяви", - написав тенісист у своїй заяві у "Твіттері".

Ольга Шарипова майже рік зустрічалася з сьомою ракеткою світу Александром Звєрєвим. У своєму "Інстаграмі" вона розповіла, що була жертвою домашнього насилля. Імені чоловіка вона не називала, але всі ознаки вказували на німця.

Пізніше в інтерв'ю "Чемпіонату" Шарипова напряму звинуватила Звєрєва в домашньому насильстві.

Що відомо

  • Александр Звєрєв - німецький тенісист російського походження. Сьома ракетка світу. У 2013-му році став чемпіоном світу ITF, а в 2015-му році отримав нагороду "Зірка, що сходить".
  • У 2020-му році став фіналістом Відкритого чемпіонату США. Переможець Підсумкового турніру АТР (2018). В його активі перемоги в 14 турнірах АТР (дві з них у парному розряді).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс