Нуль фолів за матч. Ірландський "Дандолк" встановив унікальний рекорд в історії Ліги Європи AP

Гравці "Дандолка" не сфолили жодного разу за матч.

Ірландський "Дандолк" став рекордсменом у Лізі Європи, пише офіційний "Твіттер" OptaJoe.

Футболісти цієї команди не порушили правила жодного разу за матч проти англійського "Арсенала". Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь "канонірів". За "Арсенал" відзначалися Нкетіа, Віллок та Пепе.

В той же час, футболісти "Арсенала" порушили правила 20 разів, але не заробили жодного попередження чи вилучення.

"Арсенал" - "Дандолк". Відео-огляд матчу Ліги Європи

У Лізі чемпіонів також не обійшлося без рекордів. У другому турі групового етапу цього турніру нападник "Барселони" Ліонель Мессі забив 70-й гол у матчах групових стадій.

Сталося це завдяки реалізованому ним пенальті на 90+1-й хвилині матчу проти італійського "Ювентуса". Загалом, "Барса" забила туринцям двічі: окрім Мессі, на 14-й хвилині матчу забив Усман Дембеле. Нападник "Ювентуса" Альваро Мората відзначався у воротах каталонців тричі, проте, всі три голи були скасовані через офсайд. А на 85-й хвилині матчу захисник італійців Деміраль отримав другу жовту картку та був вилучений із поля.

Наразі на рахунку аргентинця 117 голів та 41 асист у 145 матчах Ліги чемпіонів.

Найкращим бомбардиром в історії Ліги чемпіонів залишається португальський гравець "Ювентуса" Кріштіану Роналду, котрий забив 130 м'ячів у 170 іграх.