Хлопчику, який постраждав через напад акули в Єгипті, зробили другу операцію – МЗС

Хлопчику, який постраждав через напад акули в Єгипті, зробили другу операцію – МЗС

Ексклюзивно
Хлопчику, який постраждав через напад акули в Єгипті, зробили другу операцію – МЗС
AP

12-річному хлопчику з України, який постраждав через напад акули в Єгипті, зробили другу операцію та перевели з реанімації до окремої палати.

Про це Суспільному повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

"За інформацією посольства України в Єгипті, постраждалій дитині було успішно проведено другу операцію. Наразі її переведено з реанімаційного відділення до окремої палати, де вона перебуває під постійним наглядом лікарів. Її стан оцінюється як задовільний", – йдеться у повідомленні.

За інформацією МЗС, витрати на лікування громадян України, які постраждали через інцидент, взяли на себе єгипетський уряд та, частково, страхова компанія.

"Питання транспортування постраждалих в Україну вирішуватиметься відповідно до рекомендацій лікарів за рахунок українського туроператора, послугами якого користувалися згадані громадяни", – зазначили в МЗС.

Також в установі запевнили, що посольство України в Єгипті тримає справу на контролі та підтримує постійний зв’язок з рідними постраждалих, адміністрацією медичного закладу та туроператором.

У міністерстві закликали громадян України, які відпочивають за кордоном, неухильно дотримуватися вимог місцевих органів влади та рекомендацій туроператорів.

Що відомо

  • В Єгипті 25 жовтня акула напала на українську родину. Травми отримали матір та її 12-річний син, а також інструктор, який проводив екскурсію.
  • Це сталось під час занурення на території заповіднику "Рас Мохаммед", де зупинка екскурсійних яхт заборонена.
  • Влада Єгипту створила експертну групу для розслідування нападу.
  • В Австралії у 2020 році акули вбили семеро людей, що стало найбільшим показником за 80 років.

Читайте також

Як убезпечити себе під час відпочинку та що варто знати про туристичні страховки

На початок