"Це був шок для мене". Українець Сачко з шостої сотні рейтингу про гру проти третьої ракетки світу

"Це був шок для мене". Українець Сачко з шостої сотні рейтингу про гру проти третьої ракетки світу

"Це був шок для мене". Українець Сачко з шостої сотні рейтингу про гру проти третьої ракетки світу facebook.com/ErsteBankOpen

Український тенісист Віталій Сачко розповів про свою дебютну участь у турнірі рівня ATP World Tour.

23-річний Сачко у першому раунді турніру у Відні зіграв проти третьої ракетки світу та переможця US Open-2020 Домініка Тіма. Це була дебютна гра для українця на турнірах подібного рівня.

Читайте також: Український тенісист із шостої сотні рейтингу унікальним чином потрапив на топ-турнір. Як це можливо

Про свої враження він розповів у інтерв'ю сайту Btu.org.ua.

За його словами, він був шокований, коли дізнався, що все-таки потрапив на такий турнір, ще й зіграє проти такого суперника.

"Коли я потрапив в основу як "лакі-лузер", то просто не повірив, що з ним (Домініком Тімом - прим. ред.) зіграю. Це був такий же шок для мене, як і тоді, коли я дізнався, що потрапив через альтернативу в кваліфікацію. Це було приємне здивування, я намагався налаштовуватися на гру, щоб показати хороший теніс", - розповів Сачко.

Віталій непогано оцінив свій виступ на фоні іменитішого суперника. За його словами, йому завадили нерви та недосвідченість. Зрештою, Сачко програв у двох сетах - 4:6, 5:7, а матч тривав майже дві години.

"Якщо взяти весь матч, напевно, я відіграв непогано. Перший сет я міг зіграти краще. Позначилася недосвідченість, нерви. Другий сет теж я почав з брейка, все начебто було добре, і потім знову був провал. Я програвав 1:4 і знову був у ролі наздоганяючого. Якби мінімізувати ось ці провали, було б набагато краще. Але нічого, це досвід, сподіваюся, в майбутньому ще будуть такі матчі", - додав тенісист.

Читайте також: Українець Сачко з шостої сотні рейтингу на рівних грав з третьою ракеткою світу

Сачко заявив, що знову хоче повернутися на рівень АТР, однак, йому для цього потрібно знову проходити ф'ючерси.

"Зараз я дуже задоволений, що мені вдалося потрапити і отримати такий досвід. Було багато емоцій, як позитивних, так і образливих, як після фіналу кваліфікації. Але це безцінний досвід для мене, що я зміг пограти з такими хлопцями, тут зібралися кращі в світі тенісисти", - пояснив Сачко.

Хайлайти матчу Тіма проти Сачка (з 2:20 до 5:00)

Які турнірні здобутки є у Сачка?

  • Перший дорослий турнір: червень 2013, Челенджер у Простейові (виліт у першому раунді кваліфікації)
  • Двічі грав в основній сітці турнірів серії Челенджер (Попрад-2016, Ісманінг-2019)
  • Два фінали на турнірах ITF 15 (1 перемога та 1 поразка)
  • Ніколи не грав з тенісистами з топ-250, за турнір у Відні - три матчі з топ-105, а також гра проти 3 ракетки світу.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс