Instagram погодився змінити правила щодо знімків оголеного тіла

Instagram погодився змінити правила щодо знімків оголеного тіла

Instagram погодився змінити правила щодо знімків оголеного тіла The Guardian

Instagram вирішив змінити політику щодо публікації фото оголеного тіла через скандал із plus-size моделлю Ньом Ніколас-Вільямс.

"З оновленням ми дозволимо вміст, де хтось просто обіймає або тримає груди. Нам треба десь провести межу, тому коли люди стискають груди хапальним рухом зігнутими пальцями або якщо чітко змінюється форма грудей, цей вміст все одно порушить наші правила. Ця політика застосовуватиметься в Instagram та Facebook", - повідомив представник компанії, передає Business Іnsider.

Соцмережа ухвалила таке рішення після звинувачень plus-size моделі Ньом Ніколас-Вільямс у дискримінації темношкірих жінок plus-size. Зокрема, вона заявила, що Instagram видаляє та відмовляється просувати такі фотографії, на відміну від зображень білих струнких користувачок. Скандал розгорівся після того, як соцмережа видалила фото самої Ніколас-Вільямс, де вона сиділи на стільці у спідній білизні і прикривала груди руками. Адміністратори видалили зображення, аргументуючи рішення тим, що вони порушують правила та вважаються порнографією.

Після цього на підтримку моделі виступили кілька тисяч жінок, запустивши хештег #IWantToSeeNyome. Вони також підписали петицію до мережі.

Разом з Ньом Ніколас-Вільямс з політикою Instagram боролася і активістка Джина Мартін.

“Робота з Ньом з розробки стратегії цієї кампанії була для мене важлива, тому що це наочний приклад того, що відбувається, коли жінки об’єднуються, організовуються, допомагають і надихають одна одну”, – сказала вона.

При цьому сама модель після оголошення мережі про зміну політики написала "дивіться, що відбувається, коли три жінки вирішуються змінити світ!", однак додала, що в алгоритмах соцмережі все ще існує величезний расовий дисбаланс.

Що відомо

  • Американську мережу ресторанів швидкого харчування KFC змусили вибачатися за рекламу до Дня емансипації у Тринідаді та Табаго. Авторів звинуватили в расизмі.
  • Австралійський сирний бренд Coon змінить свою назву через звинувачення у "расистській назві", яка ображає корінних австралійців.
  • Компанія Johnson & Johnson припинить виробляти та продавати лосьйони через "расизм". В Азії та на Близькому Сході їх лосьйони використовують для відбілення шкіри.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше