Виклик поліції до Кропивницької ТВК, помилки в протоколах. Як рахують голоси

Виклик поліції до Кропивницької ТВК, помилки в протоколах. Як рахують голоси

Виклик поліції до Кропивницької ТВК, помилки в протоколах. Як рахують голоси Суспільне: Кропивницький

До Кропивницької ТВК член комісії викликав поліцію, у Подільській районній виборчій комісії Кропивницького вирішили повторно перерахувати бюлетені на 930-й дільниці. Там знаходиться психоневрологічний диспансер. Фортечна комісія у Кропивницькому розглянула протоколи усіх дільниць.

Подільська районна виборча комісія

Голова комісії Максим Набойченко говорить, що протоколи прийняли з усіх 43 дільниць. "Одна дільниця відправлена на уточнення і по одній дільниці ми плануємо провести перерахунок. Це дільниця за адресою Чернишевського, 36, психоневрологічний диспансер".

Причина перерахунку – порушення. "Ми не можемо зрозуміти, що там відбувалося, тому ухвалили рішення, що будемо проводити повторний підрахунок. Там 179 осіб включені до списку виборців, проголосувало близько 150".

Фортечна районна виборча комісія

Голова комісії Роман Козаченко говорить, що отримали протоколи з усіх 77 дільниць. Одна 863 дільниця уточнює протоколи.

Кропивницька територіальна виборча комісія

У міську ТВК член комісії Петро Чубченко викликав поліцію. Розповідає чому. "Особа, не назвалась, принесла примірники протоколів, які були не запечатані у сейф-пакеті. Я одразу зателефонував на 102, тому що це найгрубіше порушення Виборчого кодексу України. Люди, які доставляють протокол у незапечатаному сейф-пакеті, мають доступ до того, щоб внести зміни, де вже встановлені результати голосування".

Приніс протоколи секретар виборчої дільниці №350857 Григорій Дяченко. Він каже: зайшов у приміщення, щоб зайняти чергу. "Підійшов цей чоловік, сказав, що не треба нічого здавати, і взяв у мене з рук ці протоколи. Я думав він член ТВК, він ніяк не представився, я розгубився. Він викликав поліцію, створив таку провокацію".

Чоловік говорить, що протоколи прийняли вчора: "Але попросили переписати начисто, цифра нерозбірливо написана була, чи ще щось, не знаю, що не сподобалось, сказали просто переписати у чистовому варіанті".

На 11-ту годину у міській комісії прийняли протоколи 110 дільниць зі 120 – каже голова Тетяна Буземська. "На даний момент у нас черга, зайшла людина і спитала, як вона може здати. Чубченко Петро Іванович забрав цей пакет з протоколами. Ми не приймали цю комісію, ми навіть не встигли запитати, хто ця людина. Потім дізналися, що ці люди здаються четверту добу. Викликали поліцію, даємо пояснення, всі інші комісії чекають".

За 40 хвилин засідання продовжили. Для представників 857 дільниці ухвалили рішення відправити їх запечатати протокол, щоб здати його.

Що відомо

В обласну виборчу комісію здали протоколи 10 ТВК з 49. Попередніх результатів виборів комісії не називають.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди