Кабмін погодив державні стипендії для 122 діячів культури

Кабмін погодив державні стипендії для 122 діячів культури

Кабмін погодив державні стипендії для 122 діячів культури УНІАН

Уряд погодив призначення стипендій 122 видатним українським діячам культури та мистецтва, передбачених відповідним президентським указом.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 28 жовтня.

Відтак 36 діячів культури та мистецтва отримають довічні стипендії. Дворічні стипендії отримуватимуть 86 осіб.

Як зазначається в пояснювальній записці, закон України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" передбачає кошти для Міністерства культури та інформаційної політики для виплати довічних та дворічних стипендій видатним діячам культури та мистецтва у сумі 18141,6 тисяч гривень.

Зазначені стипендії були призначені відповідним указом президента №906 від 10 вересня 2011 року "Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери".

Що відомо

  • 9 вересня Кабінет міністрів без обговорень на урядовому засіданні погодив призначення державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери.
  • Також уряд погодив виділення президентської стипендії для видатних спортсменів України з неолімпійських та олімпійських видів спорту та їх тренерів.
  • У липні уряд призначив довічні стипендії 25 учасникам бойових дій у період Другої світової війни та 15 громадянам, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше