У Миколаєві всі протоколи опрацювали тільки в Корабельній районній ТВК

У Миколаєві всі протоколи опрацювали тільки в Корабельній районній ТВК

У Миколаєві всі протоколи опрацювали тільки в Корабельній районній ТВК Суспільне Миколаїв

У Миколаївській міській територіальній виборчій комісії триває прийом протоколів від дільничних комісій. Частина відправлена на уточнення або на перерахунок. У територіальних (районних) комісіях також триває прийом документів. Повністю прийняли протоколи лише в одному районі з чотирьох.

У Центральній районній територіальній виборчій комісії, що в місті Миколаєві, документи переглянули у всіх дільничних комісій, їх 64. Частина відправлена на уточнення.

"Ми вирішили комісії пред’явити всі протоколи одразу: і обласні, і районні, і міські, і депутатські. Але сказали, що треба перепакувати все і прийти на перездачу. В іншому в нас все правильно пораховано. Ми тут 20 хвилин. Але ж це перездача. Тут ніхто довго не сидить. Пара годин і вибори для нас закінчені", – розповів член ВК Володимир Вінокуров.

Читайте також: "У Миколаєві за талонами приймають протоколи підрахунку голосів"

"Частіше це людський фактор: десь некоректно складений протокол, десь некоректно написано. Багато хто просто не розібрався в протоколі, тому відправляємо на уточнення. 64 комісії ми отримали, зарахували. Близько 24-х комісій у нас на уточненні і близько 15 в нас на перерахунку", – розповіла заступниця голови Центральної районної ТВК Вікторія Байталенко.

У Миколаєві всі протоколи опрацювали тільки в Корабельній районній ТВКСуспільне Миколаїв

Тобто на ТВК приносять протоколи лише по кандидах у депутати в міську раду та на посаду міського голови. Інші два здаються до міської виборчої комісії.

"На зараз ми приймаємо протоколи від дільничних виборчих комісій. Нам залишилось менше 30-ти протоколів прийняти. Потім ми їх збиратимемо і передамо ОВК та РВК. Зараз не працює програма, яка допомагає підбивати підсумки, коли вона запрацює... Ми також у ручному режимі опрацьовуємо ці протоколи. Але це займає значно більше часу. Тому, якщо вона запрацює сьогодні, то я вважаю, що нам день – півтора вистачить, щоб прийняти рішення", – розповів голова Миколаївської міської ТВК Євген Бабков.

У Миколаєві всі протоколи опрацювали тільки в Корабельній районній ТВКСуспільне Миколаїв

Станом на 17:00 в інших районах ситуація наступна: в Заводському комісія з 53-х дільниць прийняла 45 пакетів документів. В Інгульському з 57-ми прийнято 55. Усі 32 протоколи узгоджено в Корабельному районі. Ці дані кореспондентам Суспільного надали голови, їх заступники та секретарі комісій.

Дільничні комісії почали здавати протоколи з ранку 26 жовтня. Районні комісії, після збору всіх протоколів, також здаватимуть їх до міської виборчої комісії.

Автор – Олександр Гордієнко.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди