Україна розгромила Грецію в гостях у відборі на Євро-2022. Це четверта перемога України поспіль womensfootball.com.ua

Україна максимально загострила боротьбу за друге місце у групі.

У сьомому турі кваліфікації до жіночого чемпіонату Європи-2022, збірна України на виїзді розгромила Грецію із рахунком 4:0 та перемогла вчетверте поспіль у своїй групі.

Жіноча збірна України із великими кадровими проблемами прилетіла до Афін: не могли розраховувати на більшу половину основного складу.

Утім, українки змогла швидко забити та взяти ініціативу до своїх рук доволі швидко. Наталія Панцулая відкрила рахунок уже на п'ятій хвилині матчі, а Дар'я Кравець подвоїла перевагу українок на 29-й хвилині першого тайму.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь України.

У другій 45-хвилинці головна тренерка Наталія Зінченко одразу провела заміну, випустивши Яну Малахову замість Яни Калініної. А вже за десять хвилин після початку другого тайму, "жовто-сині" забили втретє - дубль на свій рахунок записала захисниця Дар'я Кравець.

Господарки поля почали шукати можливості покращити гру, проводячи заміни в середині тайму, проте результату це не дало. На 82-їй хвилині Надія Куніна забила четвертий гол України.

У підсумку, Україна перемогла Грецію в гостях з рахунком 4:0. Це вдруге у відборі українки з таким результатом розгромили футболісток з Греції.

Кваліфікація до жіночого Євро-2022, група І

Греція - Україна - 0:4

Голи: Панцулая, 5, Кравець, 29, 55, Куніна, 82

Останній матч у відборі Україна проведе 1-го грудня вдома зі збірною Чорногорії. У паралельному матчі Ірландія зіграє з Німеччиною. У цих матчах визначиться команда, яка посяде друге місце у групі.

Турнірна ситуація у групі І

1. Німеччина - 18 очок (6 зіграних матчів)
  2. Ірландія - 13 очок (7)
  3. Україна - 12 очок (7)
  4. Греція - 7 очок (7)
  5. Чорногорія - 0 очок (7)

Хто виходить на Євро-2022

• Німеччина уже гарантувала собі вихід на Євро-2022, вигравши групу.
  • Друге місце, найімовірніше, виходить у плей-оф за вихід на Євро-2022. Є мала ймовірність, за якої друге місце групи вийде напряму, якщо потрапить у топ-3 найкращих других місць відбору.
  • Щоб Україна фінішувала другою в групі, потрібно обіграти Чорногорію та сподіватися на те, що Ірландія не виграє у Німеччини. Якщо Україна зіграє внічию з Чорногорією, то потрібна перемога Німеччини над Ірландією.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортТенісБаскетболЗимовий спортВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортPress StartБокс