Хто і які ОТГ очолить на Вінниччині: результати паралельних підрахунків голосів

Хто і які ОТГ очолить на Вінниччині: результати паралельних підрахунків голосів

Хто і які ОТГ очолить на Вінниччині: результати паралельних підрахунків голосів Depositphotos

На Вінниччині триває підрахунок голосів. Офіційні результати місцевих виборів мають бути відомі до 6 листопада. Втім, за паралельним підрахунком є інформація, хто і які ОТГ очолить в області.

Відомо, що у 29 з них перемогли кандидати від «Української Стратегії Гройсмана», 8 — від Батьківщини, 7 — від «Європейської солідарності» по 3 — від «Слуги народу» та «За майбутнє», по одному від «Сила і честь» і «Наш край», решта 11 — самовисуванці.

Хто і які ОТГ очолить на Вінниччині: результати паралельних підрахунків голосів

  • Барська ОТГ — Володимир Саволюк ( “Української стратегії Гройсмана” )
  • Копайгородська ОТГ — Людмила Кушнір ( “Української стратегії Гройсмана” )
  • Бершадська ОТГ — Віталій Драган ( “Української стратегії Гройсмана” )
  • Джулинська ОТГ — Петро Швець ( “Української стратегії Гройсмана”)
  • Вінницька — Сергій Моргунов ( «Українська стратегія Гройсмана»)
  • Агрономічна — Сергій Сітарський (самовисуванець)
  • Вороновицька — Олександр Ковінько («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Якушинецька — Василь Романюк («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Стрижавська — Михайло Демченко («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Лука-Мелешківська — Богдан Августович - («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Гайсинська — Анатолій Гук -(«Українська стратегія Гройсмана»)
  • Кунківська — Василь Безбах, («Європейська Солідарність»)
  • Краснопільська — Катерина Романенко («Європейська Солідарність»)
  • Ладижинська — Валерій Коломєйцев ( «Наш край»)
  • Жмеринська — Анатолій Кушнір («Українська Стратегія Гройсмана»)
  • Северинівська — Василь Малярчук («Слуга народу»)
  • Станіславчицька — Володимир Перепечай (самовисуванка)
  • Дашівська — Сергій Тітаренко («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Іллінецька — Володимир Ящук («Слуга народу»)
  • Калинівська — Василь Поліщук - («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Іванівська — Михайло Кулик — («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Козятинська — Тетяна Єрмолаєва (“Української стратегії Гройсмана” )
  • Глуховецька — Олександр Амонс («Європейська Солідарність»)
  • Махнівська — Павло Кузьмінський ( «За майбутнє»)
  • Самгородоцька — Сергій Лановик («Батьківщина»)
  • Крижопільська - Володимир Василишен («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Городківська — Олена Резнік (самовисуванка)
  • Липовецька — Микола Грушко - «Українська стратегія Гройсмана»
  • Турбівська — Ігор Соць («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Літинська — Анатолій Бичок - («Батьківщина»)
  • Могилів-Подільська — Геннадій Глухманюк - (“Слуга народу”)
  • Вендичанська — Анатолій Єфремов («За майбутнє»)
  • Яришівська — Олександр Кухарчук («Європейська Солідарність»)
  • Мурованокуриловецька — Галина Цибульська (самовисуванка)
  • Немирівська — Віктор Качур (самовисуванець)
  • Брацлавська — Микола Кобринчук(«Українська стратегія Гройсмана»)
  • Райгородська — Віктор Михайленко («Європейська Солідарність»)
  • Оратівська — Галина Лошак («Європейська Солідарність»)
  • Піщанська — Олександр Крижанівський («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Студенянська — Олексій Кирнасівський (самовисуванець)
  • Погребищенська — Сергій Волинський (самовисуванець)
  • Теплицька — Руслан Трамбовецький «Батьківщина»
  • Соболівська — Віра Асауленко (самовисуванка)
  • Тиврівська — Сергій Кицишин («Європейська Солідарність»)
  • Гніванська — Володимир Кулешов(«Українська стратегія Гройсмана»)
  • Сутисківська — Леонід Дідух (самовисуванець)?
  • Томашпільська — Валерій Немировський («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Вапнярська — Олександр Горенюк (самовисуванець)
  • Тростянецька — Людмила Червонецька (самовисуванка)
  • Ободівська — Костянтин Ременюк («Батьківщина»)
  • Тульчинська — Валерій Весняний («України Українська Стратегія»)
  • Шпиківська — Микола Кривоцюк («Батьківщина»)
  • Хмільницька — Микола Юрчишин ("ЗА МАЙБУТНЄ")
  • Жданівська — Станслава Ядвіжина («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Уланівська — Олександр Крученюк («Батьківщина»)
  • Чернівецька — Олена Бень («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Бабчинецька — Ніна Зварич («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Чечельницька -Світлана Полісіка (Батьківщина»)
  • Ольгопільська — Микола Савченко («Сила і честь»)
  • Шаргородська — Володимир Барецький («Батьківщина»)
  • Джуринська — Галина Попсуй («Українська стратегія Гройсмана»)
  • Мурафська — Олег Литвиненко(«Українська стратегія Гройсмана»)
  • Ямпільська — Сергій Гаджук ( “Українська стратегія Гройсмана”)

Нагадаємо, за новим перспективним планом Кабміну на Вінниччині буде 63 ОТГ замість 27 районів.

Наразі виникли суперечності по Яришівській ОТГ. Могилів-Подільський відділ поліції зʼясовує, чи був факт підробки протоколу підрахунку голосів членами дільничної виборчої комісії у селі Юрківці. Про це Суспільному розповіла речниця поліції області Анна Олійник.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди