"Дуже добре". Казахстан використав фразу кіногероя Бората для нової туристичної кампанії

"Дуже добре". Казахстан використав фразу кіногероя Бората для нової туристичної кампанії

"Дуже добре". Казахстан використав фразу кіногероя Бората для нової туристичної кампанії AP

Коротку фразу головного героя стрічки "Борат" Саші Барона Коена "Дуже добре!" використали в Казахстані для нової туристичної кампанії, повідомляє The Gurdian.

У рекламі показано, як туристи здійснюють піші прогулянки з селфі-паличкою, п’ють ферментоване кінське молоко та позують для фотографії з казахами у традиційному одязі. При цьому повторюють фразу "Дуже добре!".

Заступник голови правління національної компанії "Казах туризм" Кайрат Садвакасов вважає, що фраза Бората коротко і незабутньо описує "величезний туристичний потенціал Казахстану".

"Природа Казахстану дуже мила, його їжа дуже приємна, і люди, попри жарти Бората, є одними з найкрасивіших у світі. Ми хотіли б, щоб усі приїхали та на власному досвіді переконалися, що "батьківщина" Бората є приємнішою, ніж вони могли чути", - сказав він.

Ідея кампанії належить американцю Деннісу Кіну, який зараз він живе в Алмати, де проводить пішохідні екскурсії. Він та його друг передали цю ідею казахстанському туристичному комітету й отримали макет, щоб зробити чотири 12-секундні реклами.

У 2006 році, після виходу першої частини фільму "Борат", реакція влади була протилежною. Уряд Казахстану розмістив рекламу в американських газетах, яка оскаржувала деякі моменти фільму та представляла країну сучасною та стабільною. Реклама була присвячена візиту президента Нурсултана Назарбаєва до США.

Що відомо

  • Псевдодокументальний фільм "Борат" вийшов у 2006 році. У фільмі Казахстан є батьківщиною вигаданого журналіста Бората Сагдієва, який їде в США для культурних знайомств та знімання документального фільму. Сам Казахстан у фільмі карикатурно показується як колишня Радянська республіка, жителі якої нібито п'ють кінську сечу та тримають жінок у клітках. Фільм був заборонений до прокату в Україні, Йорданії, Кувейті, Бахрейні, Омані, Катарі, Росії та Білорусі.
  • У сиквелі картини з'явиться друг та адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані. У сцені фільму він з розпущеною сорочкою засовує руку у штани перед журналісткою. Джуліані заявив, що його підставили.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше