Хто очолить громади на Буковині. Текстовий онлайн

Хто очолить громади на Буковині. Текстовий онлайн

Хто очолить громади на Буковині. Текстовий онлайн Колаж Суспільне: Григорій Ванзуряк, Марія Нікорич, Василь Радиш, Василь Козак, Наталія Цимбалюк

У Чернівецькій області опрацьовують протоколи з виборчих дільниць, водночас вже відомі проміжні результати виборів на очільників ОТГ. Суспільне стежитиме за ними в текстовому онлайні.

28 жовтня 10:20

За інформацією, яку Суспільному надали в Комітеті виборців України, Сучевенську громаду очолить кандидат від партії "За майбутнє" Юліан Міхайлович, Тарашанську – чинний сільський голова, висуванець "Слуги народу" Василь Чуляк. У Тереблечанській ОТГ переміг чинний голова Валерій Сака, який також балотувався від "Слуги Народу".

Берегометську ОТГ очолить чинний сільський голова Сергій Бондарюк. В Усть-Путилі – самовисуванка Марія Ілюк. Наразі вона очолює село Розтоки.

У Вашковецькій ОТГ Сокирянського району більшість голосів отримав член партії "Слуга народу" Іван Янко. Лівинецьку громаду очолюватиме чинний голова Андрій Гермак. У Кострижівській громаді перемагає позапартійний депутат сільської ради Віталій Берковський.

Красноїльську ОТГ продовжить очолювати Степан Драгун. У Веренечанській, Вікнянській та Горішньошеровецькій громадах також перемогли чинні голови – Володимир Бойчук, Іван Ковалюк та Михайло Савчишин.

У Кадубівецькій ОТГ найбільше голосів отримав самовисуванець Микола Катеринчук, у Кам'янецькій – Василь Загарюк, у Кам'янській – чинний голова Микола Костащук. Карапчівську громаду очолить кандидат від партії "Слуга Народу", чинний сільський голова села Йорданешти Георгій Лютик. У Петровецькій громаді переміг кандидат від партії "Батьківщина", директор Верхньопетровецького ліцею Іван Грижинку.

13:27

Селятинську ОТГ, за словами голови ТВК Юлії Прокоп'юк, перемагає Валерій Полянчук. За нього поголосувала майже половина виборців.

13:06

У Юрковецькій ОТГ, за словами голови ТВК Лариси Флорескул, перемагає чинний голова, самовисуванець Віталій Шафер, самовисуванець. У Селятині — чинний голова, самовисуванець Валерій Полянчук, про це він сказав у коментарі Суспільному.

12:36

У Острицькій громаді перемагає чинний голова Василь Цуркан, про це він сказав у коментарі Суспільному. Балотувався як самовисуванець.

У Глибоцькій ОТГ, за попередніми підрахунками, чинний голова отримав понад 50% голосів.

12:25

Герцаївську ОТГ очолить чинний голова, самовисуванець Василь Скрипкару. Про це Суспільному повідомила голова Герцаївської ДВК Михаїла Павалюк.

11:38

У Чернівцях немає проміжних результатів виборів на посаду міського голови та депутатів міськради. Міська територіальна виборча комісія пряйняла протоколи з понад третини дільниць, опрацювала половину з них.

27 жовтня 11:16

У Клішковецькій ОТГ перемагає самовисуванець Віктор Дронь, там опрацювали всі протоколи, про це Суспільному сказала голова ДВК Людмила Вірста.

21:00

Головою Волоківської ОТГ переобрали Валентина Глопіну.

17:30

За даними паралельного підрахунку голосів, який проводить "Слуга Народу", Кіцманську ОТГ ймовірно очолить Сергій Булега, Ставчанську — Роман Руснак, Неполоковецьку — Григорій Храпко, Сторожинецьку — Ігор Матейчук; Банилівську — Василь Соломко. Їх висунула "Слуга народу".

17:00

На посаду голови Новодністровської ОТГ найбільшу кількість голосів отримала секретарка міської ради Наталія Цимбалюк. Там опрацювали всі протоколи з дільниць. За словами керуючого справами виконкому, за неї проголосували 33% виборців. Вона самовисуванка. Понад 16% голосів набрав Філіп Кокош, який балотувався від «Рідного міста» та понад 11% — Роман Жулепа, його висувала партія «Слуга народу».

16:30

Чернівецька територіальна виборча комісія прийняла менше третини протоколів з виборчих дільниць. Лише коли приймуть всі, почнуть їх опрацьовувати. Хто проходить у другий тур у Чернівцях — найімовірніше оголосять 27 жовтня.

15:58

За інформацією редакторки "Слова правди" Ганни Вакарчук, чинного голову Аркадія Шову переобрали у Мамалигівській ОТГ . Головою Ванчиковецької ОТГ стане також чинний голова — Володимир Лупой. Головою Боянської ОТГ обрали сільського голову Припруття Аурела Бабія. Магальську ОТГ очолить Степан Саїнчук. У Топорівській громаді перемагає сімейний лікар Юрій Пасічник.

13:57

У Чудейській ОТГ перемагає чинний очільник громади Анатолій Піцул. Він балотувався як самовисуванець, отримав 66% голосів. За його словами, підрахували всі бюлетені, дані він отримав від територіальної комісії.

13:40

Чагорську ОТГ очолить чинний голова Георгій Коблюк. За його словами, за нього проголосували понад 80% виборців.

12:34

У Чернівецькій ОТГ наразі немає проміжних результатів — у міській ТВК лише приймають протоколи з дільниць.

12:00

На виборах до Недобоївської громади переміг чинний голова Юрій Юзва, він набрав понад 56% голосів. Комісія опрацювала усі протоколи, сказала секретарка ТВК Наталія Гаєвська.

11:45

У гірській Путильській ОТГ, за словами голови ТВК Василя Том'юка, найімовірніше переможе чинний голова Іван Повідаш.

11:41

У Великокучурівській громаді лідирує чинний голова Василь Тодеренчук. За попередньою інформацією, за нього проголосували 60% виборців, сказала голова ТВК Наталія Губка.

10:55

У Рукшинській сільській ОТГ лідирує чинний голова громади Олег Горбатюк. Про це Суспільному сказав голова ТВК Радіон Мельничук. Водночас ще триває підрахунок голосів на двох дільницях.

10:49

За попередніми результатами, Новоселицьку ОТГ може очолити чинна голова громади, кандидатка від "Слуги народу" Марія Нікорич. Цю інформацію вона підтвердила у коментарі Суспільному. У міській ТВК проміжні результати сказати відмовились.

10:24

Мамаївську ОТГ найімовірніше очолить чинна голова, кандидатка від "Слуги народу" Наталія Катрюк. Про це вона сказала у коментарі Суспільному.

10:21

У Кельменцях перемогу на виборах може здобути чинний селищний голова Сергій Буняк, про це Суспільному Буковини сказала секретарка Дністровської райради Наталія Гергелійник.

10:16

У Новодністровську головою найімовірніше стане чинна секретарка міськради Наталія Цимбалюк. За її словами, вона отримала приблизно 30% голосів. Цимбалюк виконувала обов'язки міського голови після відставки Анатолія Болдашева.

10:13

У Заставні головою ОТГ залишається Василь Радиш, він балотувався від "Слуги народу". За його словами, лідирує із результатом понад 71%.

Проміжні результати в громаді на своїй сторінці у Facebook також опублікував секретар Заставнівської міської ради Руслан Леванін.

10:05

У Хотині лідирує самовисуванець, чинний заступник міського голови Андрій Дранчук, повідомила голова міськї ТВК Валентина Манко. Водночас там ще не опрацювали половину протоколів з дільниць.

09:51

У Вижницькій громаді лідирує чинний міський голова, самовисуванець Олексій Чепіль. Про це сказала голова місцевої ТВК Тетяна Шпак.

У найбільшій громаді області Сокирянській — лідирує Василь Козак, про це Суспільному повідомила секретарка Сокирянської міської ТВК Тетяна Соколик. Козак протягом 14 років є головою районної ради, його висунула "Аграрна партія".

26 жовтня 09:00

Глибоцьку громаду найімовірніше очолить Григорій Ванзуряк, він керував нею і до цього. На виборах балотувався від "Єдиної Альтернативи".

У Вашківецькій ОТГ перемогу здобуває самовисуванець Микола Перч, який й до цього очолював громаду. Він отримав понад 30% голосів, нині там вже підрахували 90% бюлетенів. Про це Суспільному сказала очільниця міської ТВК Тетяна Аронець.

Що відомо

  • У Чернівецькій області всі виборчі дільниці відкрились вчасно, одна — почала працювати без протоколу.
  • На виборах обирають депутатів у обласну, районну та місцеву ради, а також очільників міст, сіл та селищ. Відтак більшість виборців отримають чотири бюлетені для голосування.
  • Комітет виборців України повідомив, що на дільницях у Чернівецькій області нехтують карантинними вимогами.
  • У Чернівецькій області члена дільничної комісії запідозрили в агітації за одного з кандидатів.
  • У Чернівцях телефонують від кандидата в мери із закликом прийти на вибори.
  • У селі на Буковині до бюлетеня не внесли кандидата від "Народного контролю".
  • У Чернівцях кандидата в депутати звинуватили у махінаціях: він приніс до виборчої комісії вісім заяв від виборців щодо голосування вдома, написані одним почерком.
  • На майже десяти дільницях у Чернівцях різко зросла кількість виборців – додалося приблизно по сто людей. Їх прописали в квартирах.
  • За результатами екзитполів, до другого туру виборів мера Чернівців ймовірно пройде кандидат від "Команди Михайлішина" Віталій Михайлішин та кандидат від "Єдиної Альтернативи" Роман Клічук.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди