Топ проникливих новорічних постів українських спортсменів

Топ проникливих новорічних постів українських спортсменів

Топ проникливих новорічних постів українських спортсменів Інстаграм

Ми зібрали теплі й наснажливі новорічні пости спортсменів у соцмережах, які подарують натхнення і дозволять увійти в нове десятиліття переможним кроком.

Боксер Олександр Усик закликав українців помічати щастя і побажав країні миру.

"Яким би не був для Вас цей рік, він все одно був, і нічого не можна видалити з фільму під назвою ЖИТТЯ! Я не дивлюся на те, який рік настане: змії, коня, або мишки. Це рік життя Мого і Вашого. І не важливо, якій тварині він належить, він передусім для людей, для нас. Не хочу щоб він приніс багатство і кар'єрне зростання, тому що це не головне. Хочу миру в своїй країні. Хочу миру в кожен будинок, в кожне серце. І щоб усі пам'ятали, що щастя живе поруч з нами, тільки воно не кричить про це, а чекає свого часу. Щастя-це коли всі рідні живі" – написав Усик під фото з коханою.

Ексголкіпер збірної України та київського Динамо, а нині тренер збірної Олександр Шовковський наполягає, що не варто вірити в Діда Мороза, а самим взяти власне життя під контроль.

"Давайте будемо відверті між собою. Ну хто з вас вірить у Діда Мороза? Хто вірить у новорічну казку? ...Тоді досить обманювати себе... і почніть не загадувати бажання, а робити виклик собі! ...Щоб не бажати удачі і успіхів у роботі, а робити все можливе, щоб удача разом з успіхом просто не могла проходити повз ваших зусиль і прагнень. Не бажати багатства і добробуту, а навчитися керувати своїм часом мудро, постійно займатися своїм розвитком і розвивати своє мислення і необхідні навички, які в підсумку приведуть вас до додаткових доходів... Станьте Санта Клаусами для себе!", – емоційно звернувся СаШо.

Наступний пост, сповнений любові до рідної людини – батька, розмістила дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дарія Білодід. Її слова вчать: бути щасливим – не означає не зустрічати складнощів на своєму шляху.

"Як і кожного року, я розміщую фото з моїм татом у кімоно. Це традиція. Що я можу сказати, 2019 рік був для мене важким, але найголовніше, що наприкінці року я можу сказати: я щаслива! Дуже вдячна людям, які були зі мною і підтримували мене, для мене це дуже багато означає. Я сподіваюся, що 2020 рік буде для мене гарним і подарує яскраві моменти!"

Чемпіон Європейських ігор з карате Станіслав Горуна зазначив, що ніколи не пізно мріяти, діяти, здобувати, змінювати та змінюватись.

Олімпійський чемпіон Ріо-2016 зі спортивної гімнастики Олег Верняєв підбив підсумки року десятьма світлинами та спогадами. Він пригадав, що на початку року пережив дві складні операції, а вже менше ніж за пів року виграв "золото" та "срібло" Європейських ігор. А восени виграє "бронзу" чемпіонату світу та ще дві нагороди Кубка світу. Це наочна ілюстрація сили духу та мотивація не здаватися, які б складнощі вас не спіткали.

І насамкінець – пост, сповнений ніжності, розмістило подружжя чемпіона світу з плавання Михайла Романчука та віцечемпіонки світу з легкої атлетики Марини Бех-Романчук. Побажання під світлиною коротке, але актуальне для кожного: "Будьте щасливими в новому році!".

Категорії