Вибори на Дніпропетровщині: 9 спроб винесення або пошкодження бюлетенів

Вибори на Дніпропетровщині: 9 спроб винесення або пошкодження бюлетенів

Вибори на Дніпропетровщині: 9 спроб винесення або пошкодження бюлетенів
Фото: Суспільне. Дніпро

На Дніпропетровщині місцеві вибори проходять без суттєвих порушень. Про це повідомив заступник начальника обласної поліції Володимир Богоніс.

Станом на 13.00 було 170 повідомлень про порушення. Поліцейські зафіксували 9 фактів щодо порваних бюлетенів або таких, які намагалися винести із дільниць. Це адміністративне правопорушення.

Кримінальних порушень, каже Володимир Богоніс, не було.

Про те, що в Дніпрі на виборах поки немає суттєвих порушень, також повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

З його даними, в Дніпрі працюють усі 425 виборчих дільниць. Станом на 12:00 в місті проголосували понад 86 тис. виборців.

За словами посадовця, на всіх 425 виборчих дільницях є антисептики, деззасоби, проводиться обробка приміщень та поверхонь.

«Тож беріть із собою паспорт, маску та власну ручку і приходьте на свої виборчі дільниці, а також дотримуйтеся соціальної дистанції. За можливістю залиште дітей вдома», – зазначив Артем Нідєлько.

Що відомо

  • 25 жовтня о 8 ранку в Україні почались місцеві вибори. За даними Центральної виборчої комісії, близько 30 мільйонів громадян можуть взяти участь у волевиявленні. Суспільне стежить за подіями в текстовому онлайні.
  • За даними Державного реєстру виборців, на Дніпропетровщині 1761 виборча дільниця. У Кривому Розі – 296 виборчих дільниць.
  • Голосування триватиме до 20.00.
  • У день виборів на Дніпропетровщині працює 11 тис. правоохоронців.

Читайте також

  • На Дніпропетровщині одна виборча дільниця не відкрилась, ще 5 відкрились із запізненням
  • Псування бюлетенів та незаконна агітація. Перші порушення в день голосування на Дніпропетровщині
  • Майже 30 мільйонів виборців та 271 тисяча кандидатів. Українці обирають місцеву владу. Онлайн
На початок