В Ірландії наркокур'єр загубив сумку з наркотиками та заявив про її зникнення в поліцію

В Ірландії наркокур'єр загубив сумку з наркотиками та заявив про її зникнення в поліцію

В Ірландії наркокур'єр загубив сумку з наркотиками та заявив про її зникнення в поліцію
. Ілюстративне фото, Unsplash

22-річний житель Дубліна отримав чотири роки умовно за перевезення наркотиків на суму у 40 тисяч євро. Він загубив сумку на залізничному вокзалі та повідомив про це поліцію.

Як повідомляє місцеве видання The Irish Times, Даренн Барнуелл фактично самостійно видав себе поліції. Коли він загубив сумку з кокаїном, чоловік повідомив про це у місцевий відділок. Коли річ знайшли, сталося те, чого Барнуелл не очікував: сумку попросили відкрити.

У 2018 році тоді ще 20-річний Барнуелл приїхав на поїзді в Корк з Дубліна, щоб передати кокаїн покупцеві, але раптово з'ясував, що загубив сумку з товаром. Хлопець припустив, що залишив річ в поїзді, але назад у вагон його не пустили. Тоді ірландець звернувся в поліцію. Поки поліцейські шукали сумку, Барнуелл згадав, що міг залишити її в магазині, куди зайшов після приїзду. Там він її і знайшов.

Уже в магазині Барнуелл забрав сумку, але його зупинили поліцейські, до яких він раніше звернувся. Їх насторожила занадто підозріла поведінка хлопця. Після того, як Барнуелла попросили відкрити сумку, ві відразу зізнався, що він наркокур'єр, і погодився співпрацювати зі слідством. Це і вплинуло на вибір запобіжного заходу: за перевезення наркотиків ірландець міг отримати й більш суворе покарання.

Що відомо

  • В Австралії поліцейські вилучили пів тонни кокаїну, який був захований у замороженій банановій м'якоті.
  • У нідерландському муніципалітеті Борселе прибій викинув на берег 300 пакунків із кокаїном. Дізнавшись про це, мешканці країни вирушили на пляж у пошуках пакетів з наркотиком.
  • Раніше у Папуа-Новій Гвінеї незабаром після зльоту розбився перевантажений кокаїном літак моделі Cessna, який нелегально мав приземлитися в Австралії.
На початок