Листівки із зображенням кандидатів на вікнах, парканах та смітниках міста, прихована агітація, написи з назвами партій на асфальті. Все це 24 жовтня поліцейські та спостерігачі ОПОРи зафіксували на Миколаївщині.
Напередодні місцевих виборів миколаївські правоохоронці, реагуючи на звернення громадян, зафіксували 10 порушень виборчого законодавства.

Йдеться про розміщення агітаційних матеріалів на білбордах міста. Про це телефоном кореспондентам Суспільного розповіла речниця Головного управління Нацполіції в Миколаївській області Світлана Тараненко.
"Такі дії відповідно до кодексу про адміністративні правопорушення кваліфікуються за статтею 212-9. Це "Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації", що тягне за собою накладення штрафів на громадян від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від 50 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян", - сказала Світлана Тараненко.
Читайте також: На Миколаївщині до поліції надійшло понад двісті звернень про порушення виборчого законодавства
Поліцейські перевіряють факти порушень.
Громадянська мережа Опора зафіксувала у Миколаєві та області порушення «дня тиші». Про це кореспондентам Суспільного розповів координатор спостережень за виборами Дмитро Баштовий.

"Із суб’єктів ми зафіксували ще не зняті листівки, були на стовпах, на смітниках – це "Опозиційна платформа – За життя" і "Слуга народу". Це основні такі, яких максимально ми бачили. По кількості це може бути зафіксовано нами 5 листівок, десь так, від кожного", – розповів координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий.

Зафіксувала ОПОРА зустріч одного з кандидатів з виборцями поблизу будинку на вулиці Самойловича у Миколаєві.
Представники ОПОРи звернулися до поліції, за фактом порушення строків ведення агітації, за яку може наступати адміністративна відповідальність.
Авторка - Світлана Кльосова.
Що відомо
Передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування", - йдеться в частині другої статі 57 Закону Про вибори народних депутатів України. Тобто, з півночі суботи вводиться повна заборона на політичну агітацію. Цей день називають "днем тиші".