Держкомісія дозволила працювати кінотеатрам у "червоній зоні"

Держкомісія дозволила працювати кінотеатрам у "червоній зоні"

Держкомісія дозволила працювати кінотеатрам у "червоній зоні" kh.depo.ua

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила кінотеатрам працювати у містах "червоної зони" за умови дотримання карантинних обмежень.

"Як і в багатьох країнах Європи - тепер і в Україні кінотеатрам дозволено працювати у "червоній" зоні карантину. Відвідувачі тут можуть відчувати себе безпечно - маски, кондиціювання, розсадка через крісло -50% залу", - повідомили у пресслужбі Міністерства культури.

Як відзначається, рішення було ухвалено за ініціативою Міністерства культури та представників мереж кінотеатрів.

Окрім того, наразі міністерство аналізує можливість подальшої роботи інших закладів культури у "червоній зоні", зокрема, театрів та музеїв.

"Таке рішення не тільки дозволить глядачам отримати "свіжий ковток повітря" від нових фільмів чи вистав, але й дозволить вижити культурним інституціям в період карантину", - зазначили у Мінкульті.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров'я розглядає чотири сценарії розвитку пандемії коронавірусу в Україні. На останньому, четвертому, пацієнтів будуть лікувати за пріоритетністю.
  • На початку жовтня керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт заявив, що до кінця року в країні щодня виявлятимуть 7-9 тисяч нових хворих на COVID-19.
  • Інфекціоністка Ольга Голубовська пояснила, що коронавірусну інфекцію не можна порівнювати із захворюванням на грип, оскільки вона триває значно довше та має кілька фаз розвитку.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше