У Рівному виявили кілька десятків "чорних агітаторів" з Києва

У Рівному виявили кілька десятків "чорних агітаторів" з Києва

У Рівному виявили кілька десятків "чорних агітаторів" з Києва

У Рівному поліція склала протоколи на понад чотири десятка осіб, які займались розповсюдженням компрометуючих матеріалів щодо одного із кандидатів на посаду мера Рівного. Про це повідомляють на офіційному сайті Нацполіції області. Самі "агітки" у них вилучили.

Спершу копи виявили трьох чоловіків, які близько третьої ночі розповсюджували газети на вулиці Крушельницької. Це були жителі Києва, а у газетах містились компрометуючі матеріали про одного із кандидатів, – інформують в поліції.

Читайте також: Як у Рівному голосуватимуть в лікарнях, пологовому та перинатальному

Про те, що у Рівному перебувають "чорні агітатори" з Києва, сповістили всі екіпажі. Згодом до відділу поліції запросили 56 чоловік, у 42-х із них, – а там були й жінки, – виявили поліграфію. Загалом це близько 10 тисяч примірників газет.

У Рівному виявили кілька десятків "чорних агітаторів" з Києва

Читайте також: Як на Рівненщині порушували виборче законодавство – версії ОПОРИ й поліції

На тих, у кого виявили "чорні агітки", поліція склала адмінпротоколи. У цьому випадку – це ч. 2 статті 212-13 КУпАПРозповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження.. Матеріали передали в суд.

Санкція статті передбачає штраф в розмірі від 3-х до 5-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 51 до 85 гривень.

В поліції також уточнили, що всі ці люди приїхали з Києва на п'яти мікроавтобусах. Серед них був десяток неповнолітніх. Найімовірніше, за неналежне виконання обов'язків з виховання притягнуть до адмінвідповідальності і їхніх батьків.

Що відомо

  • Останній день перед виборами вважається "днем тиші", будь яка агітація в цей день заборонена. Комунальники мали очистити місто від розклеєної політичної реклами
  • До виборів поліція збільшила кількість авто та піших екіпажів, які відпрацьовують місто
  • У Рівному правоохоронці кілька разів затримували чоловіків, які псували агітаційні матеріали кандидатів
  • Місцеві вибори в Україні відбудуться в неділю, 25 жовтня

Вибір редакції

На початок