Ставок ЗАЕС поповнився рибою, яка буде його очищувати

Ставок ЗАЕС поповнився рибою, яка буде його очищувати

Ставок ЗАЕС поповнився рибою, яка буде його очищувати

Фахівці гідротехнічного цеху Запорізької АЕС вдруге за рік здійснили зариблення ставка-охолоджувача. Про це повідомляє прес-служба ЗАЕС.

В акваторію водойми випущено близько 500 тисяч рибин. Це дворічки товстолобика, білого амура, червоного і дзеркального коропа. Навесні в рамках заходів з біомеліораціі у ставок-охолоджувач вже потрапило близько 62 тисяч рибин. Репродукцією необхідних видів риб в гідротехнічному цеху займається група водно-біологічної меліорації. Риба бореться з синьо-зеленими і бурими водоростями, фітопланктоном і молюсками.

Зариблення ставка-охолоджувача Запорізької АЕС проводиться двічі на рік - так рекомендує Дніпропетровський інститут гідробіології. Раз на чотири роки співробітники інституту оцінюють біологічний стан водойми, обстежуючи його флору і фауну. Аналізують показники і дають рекомендації, щодо біомеліоративних робіт.

"Біомеліоративні роботи з науковим підґрунтям доводять свою ефективність в боротьбі з молюсками та водоростями. Береги відкритих скидного та підвідного каналів менше покриті мушлями і до сіток берегових насосних станцій вже не надходить така кількість молюсків, як раніше", - зазначив заступник головного інженера із загальностанційніх об'єктів ВП ЗАЕС Володимир Гавриляк.

Читайте також: 10 тон зарибку випустили у Дніпро запорізькі активісти
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди