Як проходить збір українських біатлоністів на снігу в Австрії. Фото спортсменів

Як проходить збір українських біатлоністів на снігу в Австрії. Фото спортсменів

Як проходить збір українських біатлоністів на снігу в Австрії. Фото спортсменів

Збірна України з біатлону продовжує підготовку до початку сезону та етапів Кубку світу.

Наразі збірна розташовується в австрійському Рамзау. Тут біатлоністи вперше за час підготовки до сезону тренуються на снігу. Перед цим спортсмени провели 10-денний збір в німецькому Рупольдингу - це було завершення літньої частини підготовки.

Склад збірної України з біатлону

  • Чоловіки: Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Антон Дудченко і Тарас Лесюк
  • Жінки: Валентина Семеренко, Катерина Бех, Дар'я Блашко, Олена Підгрушна, Юлія Журавок, Віта Семеренко

Ось які кадри виставляють українці у своїх соцмережах.

Катерина Бех виставила в "Інстаграмі" світлину, де вона стоїть "ластівкою" та підписала: "Того, хто ширяє на крилах щастя, не вибити з сідала"

Дар'я Блашко після одного з тренувань написала, що чекає на сонячні дні на Глетчері.

Віта Семеренко переказала своїм підписникам вітання з Рамзау. Українська біатлоністка не змогла полетіти до німецького Рупольдингу разом із іншими збірниками через позитивний тест на коронавірус. Проте, наступні тести дали негативний результат.

Головний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів Суспільне Спорт про фізичну форму Віти та в якій готовності вона перебуватиме на початку сезону.

Дмитро Підручний у своєму "Інстаграмі" написав: "Зима прийшла".

Український біатлоніст також мав позитивний тест на коронавірус, через що не міг взяти участь у гонці в німецькому Вісбадені наприкінці вересня.

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак стосовно позитивного тесту Підручного сказав: "Це те, чого я боявся". Про це та про підготовку збірної України з біатлону до зимових стартів він розповів у інтерв'ю Суспільне Спорт.

Жіноча збірна України на 14-те жовтня привітала всіх із Днем захисника України та з Днем козацтва. Також на фотографії є Юлія Джима, яка разом зі збірною Словенії проходить підготовку до сезону в Австрії.

Збірна України з біатлону перебуватиме у Рамзау до кінця жовтня. Потім біатлоністи перелетять до фінського Вуокатті, це буде остання частина підготовки до сезону. Детальніше про підготовку збірної розповів Суспільне Спорт головний тренер Юрай Санітра.

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика