Костюк легко розібралася з другою суперницю на турнірі в США. Далі - перша сіяна турніру АР

Перший сет матчу Марта виграла 6:0.

Українка Марта Костюк пройшла другий раунд турніру ITF-80 в американському Мейконі. Як і в попередньому матчі, Костюк розібралася з суперницею у двох сетах.

У другому раунді українка грала проти мексиканки Ренати Сарасуа. Це та мексиканка, з якою зустрічалася на Ролан Гаррос Еліна Світоліна - тоді українка пройшла далі, хоча другий сет Сарасуа виграла з рахунком 6:0.

Костюк не дала подібних шансів суперниці. Перша партія тривала усього 25 хвилин - за цей час Марта оформила перемогу з рахунком 6:0.

Другий сет тенісистки грали вдвічі довше. Сарасуа розпочалася партію з брейку на подачі українки, який Марта моментально відіграла. Тоді тенісистки обмінялися ще кількома втраченими подачами, як наслідок - Костюк вийшла подавати на матч за рахунку 5:3, однак безуспішно.

Та уже в наступному геймі Марта завершила матч: ще один брейк, четвертий у сеті (сьомий в матчі), і переможний. 6:4 - на користь Костюк у другій партії.

Турнір ITF-80 у Мейконі. Другий раунд

Марта Костюк (Україна, 6) - Рената Сарасуа (Мексика) 2:0 (6:0, 6:4)

Що чекає на Марту далі

• У чвертьфіналі Костюк зіграє проти першої сіяної, 29-річної японки Місакі Дой. Це буде перша зустріч Марти та Місакі в турі.
  • Дой перебуває на 86-му місці в світовому рейтингу, а Костюк - 113.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start