У Житомирі 16 збірних з різних регіонів України виборювали звання чемпіонів СБУ з рукопашного бою СБУ

У Житомирі завершився щорічний Чемпіонат Служби безпеки України з рукопашного бою. У триденних змаганнях, що проходили на арені Житомирського фізкультурно-оздоровчого комплексу "Динамо", взяли участь 91 спортсмен – представники 16 збірних з різних регіонів України.

Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України на своєму сайті.

У Житомирі 16 збірних з різних регіонів України виборювали звання чемпіонів СБУ з рукопашного боюСБУ

Призові місця виборювали у 7 вагових категоріях у загальнокомандному та особистому заліках.

Золото турніру здобули господарі Чемпіонату – збірна Управління СБУ в Житомирській області, срібло – спортсмени з Вінницького Управління, а бронзу завоювала команда з Волинській області.

За словами першого заступника Голови Служби безпеки України Василя Малюка,такі змагання серед офіцерів спецслужби проводитимуть і надалі:

"Рукопашний бій, як військово-прикладний вид спорту, зміцнює не лише тіло, а й гартує дух, волю та бойове братерство серед співробітників української спецслужби. СБУ продовжить практику проведення таких турнірів для вдосконалення фахових навичок та підняття морального духу офіцерів спецслужби".

Призерам та учасникам Чемпіонату вручили кубки, медалі та пам’ятні призи.