На Сумщині дослідили проблеми працевлаштування молоді області

На Сумщині дослідили проблеми працевлаштування молоді області

На Сумщині дослідили проблеми працевлаштування молоді області
undefined

На Сумщині влаштували дослідження проблем працевлаштування та профорієнтації молоді області.

Опитали 600 респондентів віком від 14 до 35 років із різних куточків області у чотирьох вікових групах, від школярів до молодих спеціалістів.

Працювало ГО "Бюро аналізу політики" на замовлення обласного управління молоді та спорту. Там результати досліджень планують покласти у основу стратегії молодіжної політики області, сказала заступниця керівника обласного управління молоді та спорту Ольга Резниченко:

"Потрібно розвивати практичні навички, давати практичні знання ті, з якими можна прилаштуватися під різні умови праці. Сьогодні на ринку праці попитом користуються одні спеціальності, професії. Зараз усе змінюється, особливо в молодіжному середовищі, з технічним процесом, діджіталізацією, гаджіталізацією набагато швидше ніж раніше. То можна казати, що вже не через п’ять, через рік ситуація зміниться, але підготувати молоду людину, практично, дати нові навички, завдяки яким вона зможе підлаштуватися під нову ситуацію, це для нас задача №1".

Соціологічне дослідження проводилось з 15 листопада по 15 грудня, похибка складає 4%. За це дослідження "Бюро аналізу політики" отримало від управління молоді і спорту 32 тис грн.

На початок