Антикорупційну програму Миколаївської обласної ради визнано неефективною

Антикорупційну програму Миколаївської обласної ради визнано неефективною

Антикорупційну програму Миколаївської обласної ради визнано неефективною Суспільне Миколаїв

За результатами перевірки коаліції антикорупційних громадських організацій, роботу Миколаївської обласної ради щодо протидії корупції оцінили на 27 балів із 136 можливих. Про це повідомляє пресслужба коаліції.

Серед критеріїв оцінки антикорупційних програм – відповідність програми вимогам законодавства, відкритість процедури прийняття програми, конкретність поставлених цілей.

Найбільша ж кількість балів присвоювалась за якісну деталізацію програми: коректне визначення корупційних ризиків, покрокове планування антикорупційних заходів та чітке визначення строків, до яких вони мають бути виконані.

За результатами громадського моніторингу, антикорупційні програми обласних рад виявилися неефективними для запобігання корупції.

“Такі низькі бали демонструють, що підхід до розробки антикорупційної програми є формальним, так само як і боротьба з корупцією в регіонах. Якщо обласна рада готова запроваджувати дієві заходи для запобігання корупції – ми, як представники громадськості, готові допомогти”, – каже представниця Антикорупційного штабу Ольга Іванова.

Найвищий бал у Львівської обласної ради – 55 балів, друге ж місце посіла Київська міська рада з результатом у 46 балів.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди