З вересня студенти Миколаївського університету перейшли на змішане навчання

З вересня студенти Миколаївського університету перейшли на змішане навчання

З вересня студенти Миколаївського університету перейшли на змішане навчання Суспільне Миколаїв

З першого вересня у Миколаївському національному університеті імені Василя Сухомлинського діє змішана форма навчання це поєднання традиційного навчання із дистанційним.

У якості комунікаційної програми в університеті використовують платформу Moodle. Вона дозволяє викладачу обирати будь-який з модулів, розміщувати його на сайті, редагувати, оновлювати, використовувати для інформування, навчання та оцінювання студентів.

З вересня студенти Миколаївського університету перейшли на змішане навчанняСуспільне Миколаїв

Викладачі вважають, що в навчальному процесі мало що змінилося. Студентам, як і раніше, даються завдання, які вони мають виконати.

Під час засвоювання нової технології навчання виникали проблеми технічного плану - це якість зв'язку в мережі Інтернет за межами Миколаєва.

Проте й викладачі і студенти жаліються на те, що онлайн навчання не дає відчуття повноцінного спілкування.

З вересня студенти Миколаївського університету перейшли на змішане навчанняСуспільне Миколаїв

"Єдина така проблема – це комунікаційна, тому що живий зв’язок, фідбек, який ти отримуєш, одразу відповідь якась, реакція, яку по очах можна побачити, це одне. Тут трошки більше концентруєшся на матеріалі, тому що цього фідбеку не отримуєш. Це головна складність", – сказав старший викладач економіки та менеджменту Олександр Рехтета.

За словами проректорки з науково-педагогічної роботи Олени Кузнецової, студенти не хочуть переходити на дистанційне навчання.

Авторка - Ніна Булах, оператор - Сергій Куропятник.

Що відомо

  • У Міністерстві освіти і науки рекомендують вишам з 15 жовтня перейти на дистанційне навчання. Виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет рекомендував усім закладам загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) встановити канікули з 15 по 30 жовтня включно, а установам професійної (професійно-технічного) і вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендувати перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов'язковим виїздом всіх студентів з гуртожитків.
  • Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) - це модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням (LMS), системою управління курсами (CMS), віртуальним навчальним середовищем (VLE) або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп'ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного. Moodle можна використовувати в навчанні школярів, студентів, при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні, як в комп'ютерних класах навчального закладу, так і для самостійної роботи вдома.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди