Ван Дейк через травму може пропустити Євро-2020. Як це сталося

Ван Дейк через травму може пропустити Євро-2020. Як це сталося AP

Все через травму, яку гравець отримав у матчі з "Евертоном".

Нідерландський захисник "Ліверпуля" Вірджил Ван Дейк отримав травму коліна на старті матчу мерсисайдського дербі в рамках Англійської Прем'єр-Ліги з "Евертоном". Гравця одразу замінили на Джо Гомеса.

Що сталося

Матч завершився з рахунком 2:2. "Ліверпуль" відкрив рахунок на третій хвилині, коли Садіо Мане вразив ворота Джордана Пікфорда. Але вже під час наступної атаки "червоних" Ван Дейк заплутався ногами з голкіпером "Евертона" та впав на газон, після чого йому допомогли підвестися лише лікарі.

Потім Майкл Кін зрівняв рахунок у середині першого тайму, а Мохамед Салах знову вивів "червоних" уперед на 72-й хвилині. Домінік Калвер-Льюїн забив другий м'яч для "Евертона".

На 90-й хвилині Річарлісон отримав червону картку, залишивши "Ірисок" у меншості, а за кілька хвилин потому у компенсований час Хендерсон забив третій м'яч, вивівши "Ліверпуль" уперед. Проте, гол скасували через офсайд.

Огляд матчу "Евертон" - "Ліверпуль"

Вже після гри представники "Ліверпуля" розповіли ESPN, що час, який піде на відновлення Ван Дейка неможливо визначити, доки гравець не перенесе операцію. У "Ліверпулі" не впевнені, що Вірджил зможе повернутися до футболу протягом цього сезону.

Ймовірно, захисник не допоможе збірній Нідерландів - суперниці збірної України на Євро-2020.

Винуватцю цього ушкодження Джордану Пікфорду не присуджуватимуть жодного покарання за цей епізод, адже у Ван Дейка перед зіткненням зафіксували положення поза грою.

Сам гравець написав у своєму "Твіттері" листа, в якому зазначив, що робитиме все, аби повернутися на поле якомога скоріше. Також захисник подякував усім уболівальникам за підтримку.

"Цього вечора я зустрівся з провідним консультантом, аби обговорити старт процесу реабілітації через той інцидент, що трапився вчора (матч "Евертон" - "Ліверпуль" проходив у суботу, 17-го жовтня, - прим. ред.)", - написав Ван Дейк.

Дату операції Вірджила на коліні, поки не визначили.

Також у матчі з "Евертоном" Мохамед Салах забив свій сотий м'яч за "Ліверпуль" та став 17-м гравцем, який перетнув позначку у 100 голів за мерсисайдців.

• "Ліверпуль" після п'яти турів АПЛ сезону 2020/21 посідає третє місце з 10-ма очками в активі.
  • "Евертон" на першому місці після тієї ж кількості матчів із 13-ма заробленими пунктами.
  • Вірджил Ван Дейк грав за нідерландський "Гронінген", шотландський "Селтік", англійський "Саутгемптон" та "Ліверпуль". Загалом, у своїй кар'єрі нідерландець зіграв 295 матчів на клубному рівні та 33 гри за збірну Нідерландів.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start