"Не можна поставити 11-1 і сказати, що ти дивився бій". Боб Арум - про оцінки Ломаченка проти Лопеса

"Не можна поставити 11-1 і сказати, що ти дивився бій". Боб Арум - про оцінки Ломаченка проти Лопеса

"Не можна поставити 11-1 і сказати, що ти дивився бій". Боб Арум - про оцінки Ломаченка проти Лопеса Top Rank Boxing

Промоутер Василя Ломаченка та Теофімо Лопеса погоджується з результатом бою, але не задоволений суддівськими оцінками.

Переможець бою Василя Ломаченка та Теофімо Лопеса за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі був визначений суддівськими записками. Боксери провели у рингу всі 12 раундів, тож саме судді вирішували, хто переміг.

Усі три арбітри віддали перевагу Теофімо Лопесу. Їх оцінки - 117:111 (9 раундів за Лопеса, 3 - Ломаченка), 119:109 (11-1), 116:112 (8-4). Відповідно, 23-американець - абсолютний чемпіон світу.

Читайте також: Василь Ломаченко - Теофімо Лопес: опубліковані суддівські записки

Український боксер після бою заявив, що не погоджується з оцінками суддів, і вважає, що саме він був сильнішим. Теофімо Лопес конкретно записки суддів не коментував, але заявив на пресконференції, що свою перемогу вважає заслуженою.

Одразу після бою суддівські записки прокоментував 88-річний Боб Арум, американський промоутер, керівник Top Rank. Слова Арума передає журналіст The Athletic Майк Коппінген.

Боб АрумAssociated Press

Боб Арум

Саме на контракті у компанії Арума перебувають і Ломаченко, і Лопес.

"Лопес переміг, я нарахував 7-5 [за раундами на його користь]. Я можу зрозуміти 8-4, це теж можливо. Але ти не можеш поставити 11-1 і сказати, що дивився бій. Дев'ятий, десятий, одинадцятий раунди не були близькими. Я б порадив кожному боксеру, який у мене є на контракті, просити суддівську комісію не призначати Джулі Ледерман", - заявив Арум.

Незадоволення Боба Арума викликане оцінками судді Джулі Ледерман, яка оцінила бій 119:109 (11 раундів за Теофімо, 1 - за Василем).

52-річна Джулі Ледерман - судить боксерські бої з 1996 року, в її активі 696 сутичок.

Що відбувалося після бою Ломаченка проти Лопеса

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол