"Конкуренція буде дуже сильною". Віцечемпіонка Європи Беломоіна прагне захистити медаль на Євро-2020

"Конкуренція буде дуже сильною". Віцечемпіонка Європи Беломоіна прагне захистити медаль на Євро-2020

Ексклюзивно
"Конкуренція буде дуже сильною". Віцечемпіонка Європи Беломоіна прагне захистити медаль на Євро-2020 Marcelo Rypl - Photography

Чемпіонат Європи - останній старт сезону для Яни Беломоіної.

Українська велосипедистка Яна Беломоіна поділилася очікуваннями від майбутнього чемпіонату Європи. Про це та інше вона розказала в інтерв'ю Суспільне Спорт.

Спортсменка братиме участь у чемпіонаті Європи з маунтинбайку, який пройде в швейцарському Монтеченері. Це вперше Беломоіна змагатиметься на трасі в Монтеченері.

Читайте також: Усі старти за 3 тижні та технічний брак ціною в медаль на ЧС. Інтерв'ю Яни Беломоіної про сезон 2020

За її словами, незважаючи на те, що це чемпіонат Європи, конкуренцію зашкалюватиме.

"Я думаю, що конкуренція буде дуже сильною. Хоча не буде австралійок, американок та канадійок, але саме в Європі виступають основні лідери в маунтенбайку. На чемпіонаті світу я була сьомою, вище фінішувала лише одна не європейка", - сказала Беломоіна.

Велосипедистка зазначила, що на тій трасі, де проходитиме чемпіонат Європи, вона ще не виступала, але траса дуже технічна та зручна для спортсменки.

"Щодо траси, то саме тут у Швейцарії я жодного разу не виступала. Можу сказати, що тут дуже технічно: усе в камінні, як вгору, так і вниз. Гонка буде швидкісною, а ще є один довгий підйом по асфальту – це мені підходить. Потрібно зайняти високу позицію з самого старту, тому що надалі буде йти дуже вузька траса, повороти, постійне каміння. Не скажу, що це моя улюблена траса, але потрібно боротися", - резюмувала Яна.

Гонка Яни Беломоіної на чемпіонаті Європи відбудеться в суботу, 17 жовтня, о 13:15 за київським часом.

Програма чемпіонату Європи (київський час)

Субота, 17 жовтня - "крос-кантрі":

  • 11:00 - 12:30 - чоловіки U23
  • 13:15 - 14:45 - жінки (тоді стартує Беломоіна)
  • 15:30 - 17:00 - чоловіки

Неділя, 18 жовтня - "крос-кантрі":

  • 11:00 - 12:30 - юніори
  • 13:15 - 14:45 - юніорки
  • 15:30 - 17:00 - жінки U23

Беломоіна - чинна віце-чемпіонка Європи. Старт у Швейцарії - останній старт у сезоні для українки.

Що відомо

  • Яна Беломоіна двічі ставала чемпіонкою Європи у крос-кантрі в 2013-му році у Берні (U23) та в 2017-му році в Дарфо-Боаріо-Терме вже у дорослому старті. У 2019-му році Яна стала віце-чемпіонкою Європи.
  • У сезоні 2020-го року Беломоіна двічі фінішувала 12-ю на етапах Кубка світу та фінішувала на 7 місці на чемпіонаті світу.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс