Не бачить нот і вчить усі партії на слух. Наталія Бількевич. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Не бачить нот і вчить усі партії на слух. Наталія Бількевич. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Не бачить нот і вчить усі партії на слух. Наталія Бількевич. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне Житомир

Солістка-скрипалька Поліського Національного ансамблю "Льонок" Наталія Бількевич не бачить ноти, тому музичні партії розучує на слух. Сама Наталія каже, що музика є для неї способом вираження емоцій.

15 жовтня у світі відзначається Міжнародний день білої тростини. 22 роки Наталія Бількевич є солісткою ансамблю "Льонок" – в колективі вона від дня закінчення музичного училища імені В.Косенка. Музика, каже, є для неї сенсом життя та видом спілкування окремою мовою:

"Це самовираз моїх почуттів, моїх емоцій, мене і того, що в моїй душі. Не завжди ми можемо сказати словами, а можемо сказати музикою. Я люблю свій колектив і свій оркестр. Саме їх підтримка, їх допомога конкретно мені в плані роботи і в житті – це дуже великий плюс для мене".

Скрипалька ансамблю "Льонок" Наталія Бількевич не бачить нот, тому вчить музичні партії на слухСуспільне Житомир

Скрипалька ансамблю "Льонок" Наталія Бількевич не бачить нот, тому вчить музичні партії на слухСуспільне Житомир

Кларнетист ансамблю "Льонок "Віктор Напольський про Наталію говорить, що вона має чудовий слух і феноменальну пам'ять – вчить все на слух, причому дуже швидко. Якщо партія незнайома, то їй грає інша скрипка або баян, а вона все запам'ятовує.

"Музичні партії вона розучує на наступний день, – розповів Суспільному диригент оркестру ансамблю "Льонок" Юрій Малярчук. – Наталія є солісткою ансамблю. Це людина з глибоким відчуттям музики. Здавалося б, як працювати з такою артисткою, яка не бачить нот? Але є тут і свого роду плюси – інколи ноти заважають музиканту відтворювати музику. Всі викладачі кажуть: заберіть ноти, віддайтеся музиці. А Наташа не має такого недоліку, вона постійно живе в музиці".

Повне відео

Автор: Сергій Богінський

Камера: Олександр Данилюк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди