Деякі полтавські студенти навчатимуться дистанційно

Деякі полтавські студенти навчатимуться дистанційно

Деякі полтавські студенти навчатимуться дистанційно Суспільне Полтава

Лише один університет у Полтаві відсьогодні перейшов на дистанційне навчання – це юридичний інститут. Про це Суспільному розповів директор закладу Олександр Лемешко. Таке рекомендувало Міністерство освіти. Це для того, аби зменшити поширення Covid-19.

Студентка Дар'я Дорошенко навчається на третьому курсі Полтавського юридичного інституту. Відсьогодні навчання тут відбувається дистанційно. Тому лекції дівчина слухала, сидячи у гуртожитку. Та вже у суботу повернеться додому, щоб навчатись онлайн.

Студентка юридичного інституту Дар'я ДорошенкоСуспільне Полтава

Студентка юридичного інституту Дар'я Дорошенко

"Не скажу, що тут небезпечно, але та кількість людей, яка перебуває в гуртожитку є достатньо високою і ми не можемо бути впевнені в тому, що хтось не інфікований", − каже студентка юридичного інституту Дар'я Дорошенко.

Минулого семестру навчання тут також відбувалося дистанційно. Викладачі знімали відео-лекції.

Викладачка Полтавського юридичного інституту Анна СидоренкоСуспільне Полтава

Викладачка Полтавського юридичного інституту Анна Сидоренко

"Практичні заняття ми проводимо онлайн через платформу Zoom, Skype. Працюємо в режимі тестів через Google-класи, тесторіуми. На Google-класи студенти завантажують зроблені практичні завдання", − розповідає викладачка Полтавського юридичного інституту Анна Сидоренко.

Дистанційне навчання тут буде місяць – до 15 листопада, каже директор закладу Олександр Лемешко. Його запровадили згідно рекомендацій Міністерства освіти.

Директор юридичного інституту Олекандр ЛемешкоСуспільне Полтава

Директор юридичного інституту Олекандр Лемешко

"Ці обмеження дійсно суттєві, але вони вимушені і для того, щоб не ставити під загрозу життя і здоров'я, як викладацького складу, так і студентів", − каже директор юридичного інституту Олекандр Лемешко.

Щоб зменшити скупчень людей, студентам Міносвіти рекомендувало тимчасово залишити гуртожитки.

"У нас є дуже велика кількість студентів, які не мають іншої можливості проживати в інших приміщеннях чи у них немає житлових умов. Тому ми гуртожиток не закриваємо, ми не виселяємо, не примушуємо", − каже Олександр Лемешко.

А у двох вишах Полтави вирішили перейти на змішану форму навчання. Це в аграрній академії та педагогічному університеті. Відтак деякі предмети тут продовжать викладати в аудиторіях, а інші – дистанційно.

Проректор педагогічного університету Роман СітарчукСуспільне Полтава

Проректор педагогічного університету Роман Сітарчук

"Було скориговано навчальний процес в тих групах і спеціальностях, де вони потребують навчання в аудиторіях. Це стосуватиметься зовсім невеликої кількості спеціальностей. Переважно це творчі. Ці групи малочисельні менше 10 осіб", − каже проректор педагогічного університету Роман Сітарчук.

Студентка педуніверситету Марина Король каже, навчатися дистанційно складніше.

Студентка педагогічного університету Марина КорольСуспільне Полтава

Студентка педагогічного університету Марина Король

"Є лекції, є пари, але набагато простіше, коли є очна форма навчання. Я можу поставити усі цікаві мені питання. Обговорити це в групі. Тобто так набагато простіше", − каже студентка педагогічного університету Марина Король.

У Полтавській політехніці ж навчання онлайн відбувається від початку жовтня. А от в медичній стоматологічній академії та університеті економіки і торгівлі студенти продовжать навчатися в аудиторіях.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди