30 років без дитсадка мешканці села на Вінниччині

30 років без дитсадка мешканці села на Вінниччині

30 років без дитсадка мешканці села на Вінниччині

Більше 30 років немає садочка в селі Медвеже Вушко, що за 13 кілометрів від Вінниці. Версія очільниці громади Павліни Роздайбіди — немає землі де його побудувати. Батькам доводиться гуртуватися і по черзі возити дітей автомобілем. Автобусом виїхати складно, особливо з обмеженнями під час карантину, каже Марина Данильчук.

Карбівська

67 садочок, у який батьки везуть дітей, знаходиться за 13 км від Медвежого Вушка. На дорогу автомобілем витрачають приблизно 20 хвилин, каже Олена Зацерковна. Вона до дитсадка возить двох дітей.

Карбівська

Батьки неодноразово зверталися і до сільської ради, і до районної адміністрації, щоб їм або побудували нове приміщення, або облаштували дитячий заклад в уже побудованих будівлях.

Карбівська

У сільській раді спілкуватися з Суспільним відмовилися. Голова ж села на лікарняному.

Згідно з перспективим планом Кабміну, Медвеже Вушко має увійти до Агрономічної ОТГ. Поки така офіційно не сформована. Потрібно, аби пройшли вибори. Тільки потім буде розглядатися варіант облаштування садочка і фінансова спроможність ОТГ, пояснили в Агрономічній сільській раді. Батьки ж готові шукати спонсора і допомогти з ремонтом, аби дитсадок у їхньому селі таки був.

Напередодні виборів у марафоні “Місцеві” Суспільне висвітлюватиме проблеми в сфері медицини, безпеки, інфраструктури, освіти в регіоні, які можна вирішувати на місцевому рівні. Якість доріг та питної води, забруднення річок та закриття шкіл. Тема цього тижня - освіта.

Читайте також

  • Ведмеді Тедді та ошатні леді: у вінницькому музеї моделей транспорту відкрили виставку ляльок
  • "Театр рівності": новий проєкт готує Барський МХАТ на Вінниччині
На початок