Збірку п'єс Шекспіра продали за майже 10 мільйонів доларів

Збірку п'єс Шекспіра продали за майже 10 мільйонів доларів

Збірку п'єс Шекспіра продали за майже 10 мільйонів доларів BBC

Копію першого видання збірки п'єс Вільяма Шекспіра продали в Нью-Йорку на аукціоні Christie's за рекордних 9,98 мільйона доларів

Про це повідомляє BBC.

Книга 1623 року, видана через сім років після смерті Шекспіра, була першим збірним виданням його п'єс. Існує близько 235 примірників книги, але лише декілька із них збереглися у повному обсязі, і всі вони перебувають у приватних колекціях.

Видання, яке було продано 13 жовтня, було першим повним примірником, який був проданий на відкритому аукціоні 2001 року. Його продав Міллс-коледж в Окленді, штат Каліфорнія – приватний освітній заклад, який володів книгою з 1960-х. Особа покупця не розголошувалася.

У зібрання 1623 року входить 36 п’єс, 18 з яких більше ніде не публікувалися. Без цього видання світ не знав би про існування таких п'єс Шекспіра, як "Макбет", "Дванадцята ніч", "Юлій Цезар" і "Буря".

Що відомо

  • Під час реконструкції житлового фонду в історичному районі Східного Лондона Степні Вей археологи знайшли руїни театру "Червоний лев", який вважається першим театром, в якому ставили п'єси Шекспіра.
  • Театр Вільяма Шекспіра "Глобус" у Лондоні може повністю закритися після карантину через брак коштів.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше