Хто балотується до Сумської міської ради від "Сили людей": перша десятка

Хто балотується до Сумської міської ради від "Сили людей": перша десятка

Хто балотується до Сумської міської ради від "Сили людей": перша десятка
Суспільне Суми

Від партії "Сила людей" до Сумської міськради балотуються 32 кандидати. У цьому матеріалі – інформація про першу 10-ку кандидатів у списку цієї партії. Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати різних рівнів та на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня.

Перший номер у списку партії – Олександр Хоруженко – засновник громадської організації "Сумський центр досліджень регіональної політики", також балотується на посаду мера від партії "Сила людей".

У 2016-2019 роках працював координатором регіонального Офісу реформ з децентралізації та розвитку в Сумській області. Засновник і редактор медіаплатформи SumyNews (2009-2016 роки). У 2005-2006 роках – начальник управління внутрішньої політики Сумської ОДА.

Безпартійний, ексдепутат Сумської міської ради 6-го скликання. Був обраний 2010 року за списком партії "Рідне місто". У 2014 році достроково склав повноваження депутата. У 2002 році балотувався на виборах до Сумської міської ради 4-го скликання від партії "Реформи і порядок", не пройшов.

Другий у списку – Олег Кривцов. Він архітектор, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Сумської ОДА, начальник управління планування забудови територій та охорони пам’ятників архітектури. З 2017 по 2020 рік очолював Управління містобудування та архітектури Сумської ОДА. Його декларація за 2019 рік. Безпартійний.

Третя – Алла Ярова – доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ. До того, з 2006 року працювала на посаді проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Української академії банківської справи.

Двічі була депутаткою Сумської міськради: у 2006 році вона балотувалась від громадського блоку "Нічний дозор", у 2010 від партії "Рідне місто". У 2015 році вона балотувалась від "Партії вільних демократів", однак не була обрана. Безпартійна.

Дмитро Лук’янець – четвертий у списку. Він доктор юридичних наук, професор кафедри державно-правових дисциплін Харківського національного університету імені Каразіна. У 2006 році балотувався до Сумської міської ради від громадського блоку "Нічний дозор", однак не був обраним. Безпартійний.

П'ята – Лариса Якерсон – інструктор-методист Обласного комунального закладу "Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа", безпартійна.

Шоста у списку – Наталія Погрібна. Вона безпартійна, тимчасово не працює. За інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Наталія займалася підприємницькою діяльністю.

Геннадій Мирошниченко – сьомий у списку. Він заступник директора "Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово–патріотичного виховання". З 2013 по 2014 рік керував цим центром.

Восьма – Алла Біловол – секретар виконавчого комітету Тростянецької міської ради. З 2008 по 2011 рік була керівницею дочірнього підприємства "Елегія" КП Тростянецької міськради "Тростянець ЖЕУ". У 2010 та 2015 році була двічі затверджена на посаді секретаря виконкому міської ради. Її декларація за 2019 рік. Безпартійна.

Дев'ятий – Костянтин Аленінський. Він художник сучасного мистецтва, куратор мистецьких проєктів (антимузей н0ль, "Урочище Бурлюк" тощо), безпартійний, тимчасово не працює.

Віктор Никоненко – десятий у списку партії. Никоненко – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту Тростянецької міськради. З 2008 по 2015 рік працював заступником директора в КП "Шляхрембуд". Його декларація за 2019 рік.

Що відомо

 • На вибори до Сумської міської ради подалися 14 політичних партій, до обласної - 12.
 • Повні списки кандидатів в депутати Сумської міськради від усіх партій опубліковані тут.
 • Хто йде на вибори до Сумської міськради від ВО "Батьківщина": перша десятка.
 • Хто йде на вибори до Сумської міськради від "Європейської Солідарності": перша десятка.
 • Хто йде на вибори до Сумської міськради від партії "За майбутнє": перша десятка.
 • Хто балотується до Сумської міської ради від "Нашого краю": перша десятка
 • Що відомо про першу десятку кандидатів від "ОПЗЖ" до Сумської міської ради?
 • Хто балотується до Сумської міської ради від "Пропозиції": перша десятка.
 • Хто балотується до Сумської міськради від "Правого сектору": перша десятка
 • Що відомо про першу десятку кандидатів у Сумську міську раду від ВО "Свобода"?
 • На посаду Сумського міського голови балотуються 10 кандидатів.
 • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди