Україна програла Північній Ірландії та втратила всі шанси на вихід до молодіжного Євро-2021

Команда Руслана Ротаня вчетверте програла в своїй групі відбору.

Україна ще мала мінімальні шанси на потрапляння до чемпіонату Європи, але їм потрібно було обов'язково вигравати всі матчі, які залишилися в цій кваліфікації та розраховувати на втрату очок у Румунії, яка посідає теоретично друге прохідне місце у групі з Україною.

Гра проти північних ірландців була важкою. Практично весь час Україна змушена була покладатися винятково на контратаки. Проте лише кілька з них могли принести результат. "Жовто-сині" виглядали гостріше в першому таймі, проте, забити так і не вдалося.

Північна Ірландія так само не змогла відзначитися в дебютній 45-хвилинці. Тому, рахунок команди так і не відкрили.

В другому таймі господарі дотиснули українців. Вдалося це на 61-й хвилині Полу О'Ніллу, який відзначився після гольової передачі від Кейрона Брауна.

Потім Руслан Ротань почав проводити заміни, які могли би вплинути на хід поєдинку. Але жоден новий гравець на полі так і не дав результату. В підсумку - 1:0, перемога Північної Ірландії, яка позбавляє Україну навіть математичних шансів на потрапляння до молодіжного Євро-2021.

Восьмий тур групового етапу кваліфікації на молодіжний чемпіонат Європи-2021

Північна Ірландія U-21 - Україна U-21 - 1:0

Гол: О'Нілл, 61.

У паралельному матчі збірна Румунії, навіть зі значними втратами через хворих на коронавірус гравців та тренерів, розгромила збірну Мальти 4:1.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start