Проти завезення піску з Чорногорії мітингували у Херсоні

Проти завезення піску з Чорногорії мітингували у Херсоні

Проти завезення піску з Чорногорії мітингували у Херсоні
Суспільне Херсон

Під будівлею міської ради о 9:30 ранку 28-го грудня відбувся мирний пікет, на який прийшли херсонці та близько десятка депутатів міської ради. Вони виступали проти завезення піску з Чорногорії. Усього на пікет прийшло 30 людей.

Депутати Херсонської міської ради прийшли аби висловити свою позицію стосовно завезеного на територію морського порту піску.

Віталій Богданов, депутат Херсонської міської ради:

"Ми прийшли на пікет, це мирна акція, пікет мовчазний, ми чекали, що на роботу прийдуть мер і перший заступник, тому що це він за це відповідає, згідно з посадовими інструкціями, але він був на лікарняному".

Руслан Рубан, депутат Херсонської міської ради:

"Ми просимо і звертаємось до Президента, щоб він втрутився, бо ми бачимо, що на рівні поліції, і міської влади це питання розглядається дуже кволо, пройшло кілька тижнів і зрушень ніяких немає, тому ми звернулись і до Міністра внутрішніх справ, і до Прем`єр-міністра, щоб вони нам допомогли. В першу чергу, треба накрити цей пісок, бо йдуть дощі, і ця зараза стікає до Дніпра".

Оксана Д`якова, депутатка Херсонської міської ради:

"Як тільки з`явилась інформація, що привезли цей пісок, то і до мене, і моїх колег, дзвонили люди, і вони не можуть зрозуміти чи безпечний він чи ні, і досі немає експертизи".

Херсонець Євген Трощак розповів, чому він прийшов на пікет:

"Питання піску турбує багатьох людей, вони питають, чи не становить він загрозу, і ми прийшли підтримати цю акцію, ми бажаємо знати чи дійсно цей пісок є шкідливим і щоб попередити його викиди на територію Херсона".

Далі учасники рушили з плакатами під стіни обласної державної адміністрації. За інформацією прес-служби, міський голова готовий прокоментувати ситуацію після 2-го січня.

Нагадаємо, 17-го грудня майже 4 тис. тонн невідомої суміші з Чорногорії розвантажили у Херсонському морському порту. Пісок мали утилізувати на херсонському сміттєзвалищі. За словами міського голови Херсона Володимира Миколаєнка, дозволу на це він не давав. Зупинили вивезення вантажу з території морського порту митники. У Нацполіції Херсонщини повідомили – відкрито кримінальне провадження щодо використання завідомо підроблених документів.

Аліна Мокляк, Володимир Чепинога.

На початок