Боксерки Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на Кубку України. РЕПОРТАЖ

Боксерки Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на Кубку України. РЕПОРТАЖ Суспільне. Дніпро

Боксерки Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на Кубку України. Чемпіонат проходив з 28 вересня по 4 жовтня, у ньому взяли участь 252 дівчини. Область представили 23 спортсменки. Дівчата здобули 8 золотих, 3 срібних та 7 бронзових нагород. Тепер вони поїдуть на чемпіонат Європи.

Суспільне поспілкувалось з переможницями.

Аліса Гроха – переможниця Кубку України з боксу у віковій категорії «юніори». Дівчині 13 років, цим видом спорту займається 2 з половиною роки. Зазвичай, розповідає, тренується по дві години на день двічі на тиждень. За місяць перед змаганнями тренування проходять щоденно.

«Були тренування ранкові і вечірні. Було складно, але підготувалися, зробили це. 6 людей у моїй вазі було. На минулих всеукраїнських змаганнях було легше», – каже Аліса.

Перше місце на чемпіонаті посіла і 16-річна Радміла Радіонова. Дівчина тричі брала участь у фіналі Кубку України та є учасницею чемпіонату Європи. Боксом займається 5 рік.

Розповідає, з кожним роком конкуренція стає сильнішою.

«Більше морально складно, ніж фізично. Перший бій я виграла через перевагу. Другий теж через перевагу, але там було три раунди. Третій був складнішим, ніж з першою дівчиною», – розповіла дівчина.

Тренер Сергій Батраков каже: підготовка до змагань тривала місяць.

«Ми провели відбірковий турнір, де дівчата підготувалися. Потім провели навчально-тренувальні збори, провели спільне тренування з тренерами області. Тобто, провели, так би мовити, бойову практику», – зазначив тренер.

Переможниці всеукраїнських змагань готуються до чемпіонату Європи, який відбудеться наступного року.