У Франківську собака вкусила скажену лисицю

У Франківську собака вкусила скажену лисицю

У Франківську собака вкусила скажену лисицю
Суспільне Карпати

До Івано-Франківської міської державної лікарні ветеринарної медицини надійшло повідомлення про те, що у ніч із 6 на 7 жовтня в приватну садибу на вулиці Чорновола забігла лисиця. Собака господарів будинку вкусив руденьку гостю. Про це повідомили на офіційному сайті Івано-Франківського МВК.

Про випадок повідомили у відділення поліції та комунальну службу КП "Полігон". Лисицю зловили та усипили. Труп тварини дослідили в Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби і діагностували сказ.

Спеціалісти ветслужби розпочали курс антарабічної вакцинації проти сказу собаки. На території господарства проведено дезінфекцію.

"З метою координації дій з ліквідації захворювання 9 жовтня 2020 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Івано-Франківській міській раді, рішенням якої затверджено план заходів по локалізації та ліквідації захворювання сказу лисиці та визначено територію вулиць міста Івано-Франківська", - йдеться у повідомленні.

Карантинні обмеження накладено на територію вулиць Чорновола № 30-124, Республіканську, Матейка, Курінного Чорноти, Озаркевича, Желехівського, Шевченка № 32-104. Тут вживають необхідні заходи, щоб локалізувати захворювання, вакцинують проти сказу всіх собак та котів.

Читайте також

Вибір редакції

На початок