У Британії у віці 76 років померла "дівчина Бонда"

У Британії у віці 76 років померла "дівчина Бонда"

У Британії у віці 76 років померла "дівчина Бонда" Кадр з фільму "Голдфінгер"

У Великій Британії померла акторка та модель Маргарет Нолан, яка знімалася у фільмі про Джеймса Бонда 1964 року "Голдфінгер".

Про смерть акторки у своєму Twitter повідомив режисер Едгар Райт.

"Мій сумний обов'язок – повідомити, що померла актриса і мисткиня, чудова Маргарет Нолан", – написав він.

Акторка народилася у британському місті Сомерсет у 1943 році. Вона розпочала свою кар'єру на початку 1960-х як модель під псевдонімом Вікі Кеннеді, але після перших ролей у фільмах повернула своє справжнє ім’я. У 1964 році вона знялася у кінострічці про агента британської розвідки "Голдфінгер", де зіграла його дівчину та масажистку на ім’я Дінк.

"Я радий, що був знайомий із нею. Я щиро люблю її родину та всіх, хто її любив. ЇЇ дуже не вистачатиме", – зазначив Едгар Райт.

Також Нолан грала у популярному фільмі Бітлз "Вечір важкого дня", кінострічці "Три кімнати на Манхеттені" 1965 року та комедії Івонн Дойчман "Сила трьох".

Що відомо

  • У квітні британська акторка Хонор Блекман, яка зіграла дівчину Джеймса Бонда у третьому фільмі "бондіани", померла у віці 94 років.
  • Вихід наступної частини фільму про Джеймса Бонда, яка має назву No Time To Die ("Не час помирати"), перенесли на 2 квітня 2021 року.
  • Королівський монетний двір Великої Британії випустив колекцію нових монет на честь Джеймса Бонда.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше