Спортсмени з Хмельниччини здобули п'ять медалей на Чемпіонаті України з кульової стрільби Оригінальне

Спортсмени з Хмельниччини на Чемпіонаті України з кульової стрільби, які проходили у Львові, здобули п'ять медалей. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької облдержадміністрації.

У повідомлені йдеться. що змагання відбувались з 7 по 11 жовтня, серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК з кульової стрільби, в якому брали участь спортсмени 1997 року народження та молодші.

На Чемпіонаті України три спортсмени з Хмельниччини здобули нагороди:

• Ігор Кізима — дві золоті медалі;
Ігор Кізима. Фото: зі сторінки Хмельницької ОДАФото: з сторінки Хмельницької ОДА

Ігор Кізима. Фото: зі сторінки Хмельницької ОДА

• Крістіна Гілевич — дві золоті медалі;
Крістіна Гілевич. Фото: зі сторінки Хмельницької ОДАФото: з сторінки Хмельницької ОДА

Крістіна Гілевич. Фото: зі сторінки Хмельницької ОДА

• Маргарита Тарканій — бронзова медаль;
Маргарита Тарканій. Фото: зі сторінки Хмельницької ОДАФото: з сторінки Хмельницької ОДА

Маргарита Тарканій. Фото: зі сторінки Хмельницької ОДА

Ігор Кизіма вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Дівчата вихованки обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос". Наступні змагання – кубок України з олімпійських вправ стартують 18 жовтня.