Мексиканський військовий гелікоптер впав у Тихий океан: троє військових загинули, двоє зникли безвісти

Мексиканський військовий гелікоптер впав у Тихий океан: троє військових загинули, двоє зникли безвісти

Військовий гелікоптер
. Ілюстративне фото: AP/Achmad Ibrahim

Військово-морські сили Мексики повідомили, що один із їхніх гелікоптерів впав у Тихий океан невдовзі після злету з палуби патрульного корабля. Як наслідок — троє військовослужбовців загинули, ще двоє зникли безвісти.

Про це пише АР.

Пошуки зниклих безвісти тривають, можливі причини катастрофи розслідують. Трьох із восьми членів екіпажу, які перебували на борту гелікоптера, вдалося врятувати та доправити до лікарні, їхній стан оцінили як "стабільний".

Зазначається, що двоє загиблих були військовослужбовцями ВМС Мексики.

Що відомо про аварію

Гелікоптер Eurocopter Panther злетів з океанського патрульного корабля далекого плавання приблизно за 200 морських миль (370 км) на південний захід від тихоокеанського узбережжя порту Лазаро-Карденас. Військово-морські сили Мексики часто патрулюють цю територію, щоб виявити таємні морські вантажі кокаїну.

Це друга військова аварія в Мексиці упродовж двох тижнів, у результаті якої загинули близько десятка військовослужбовців. Нещодавно президент Мексики визнав, що семеро новобранців Національної гвардії та військовослужбовців потонули під час аварії на військових навчаннях у лютому 2024 року.

На початок